Reklama

Vyhrajte luxusný tyčový batériový vysávač Electrolux 700 s UV hubicou

TECHBOX

Teraz máte jedinečnú šancu vyhrať aktuálnu novinku z dielne švédskeho výrobcu spotrebnej elektroniky, batériový tyčový vysávač Electrolux 700 s UV hubicou. Stačí správne odpovedať na 3 otázky a môže byť váš.

História batériových tyčových vysávačov od Electroluxu je dnes už poriadne dlhá. Za tie roky sa zmenil nielen dizajn, ale hlavne aj výkon a tak už v mnohom vedia konkurovať bežným vysávačom do elektrickej zásuvky.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ultraľahký Electrolux 700 s UV hubicou patrí do vyššej strednej triedy, v ktorej nájdete 4 rôzne modely. Medzi nimi je aj model Hygienic, ktorý v balení ponúka unikátnu hubicu BedProPower UV+ pre matrace a sedacie súpravy s UV svetlom. Vďaka nemu je možné udržiavať dokonale čisté aj postele či sedačky v celej domácnosti.

Okrem nej je ale v balení aj podlahová hubica s LED svetlom, takže aj v tom najtmavšom kúte uvidíte, či ste niekde niečo nezabudli povysávať. Je to veľmi praktické, ba až také, že si na to vytvoríte závislosť a potom bez LED svetla máte pocit slabšieho povysávania.

Okrem týchto dvoch hubíc je v balení aj praktický držiak na stenu s nabíjaním i dva nadstavce – štrbinový a na nábytok. Telo vysávača aj s podlahovou hubicou má iba 2,2 kg, takže ani pri vysávaní ťažko dostupných miest mimo podlahy to nie je utrpenie.

Čo sa motora týka, tak ten ponúka sací výkon na úrovni 95 AW. O chod sa stará Li-Ion batéria s kapaticou 57 Wh, pričom na jedno nabitie má zvládnuť 50 minút v najslabšom režime alebo 10 minút v najvýkonnejšom. To plne postačuje na povysávanie bežnej domácnosti.

Výhodou je automatický režim, ktorý prispôsobuje sací výkon a teda predlžuje aj výdrž na jedno nabitie podľa aktuálnych podmienok. O čistý vzduch sa stará dvojitá filtrácia s 5-stupňovým filtračným systémom, pričom filtre je možné pohodlne umývať vodou. Filtrácia zachytáva až 99,9 % mikročastíc prachu s veľkosťou 0,3 – 10 mikrometrov.

Vítaným bonusom je využitie recyklovaných plastov. Na telo vysávača Electrolux využil až 60 % recyklovaných plastov. Navyše v predajnom balení už nenájdete ani kúsok plastu, všetky časti sú zabalené v papieri, ktorý buď už bol recyklovaný, alebo ho je možné pohodlne recyklovať ďalej.

SÚŤAŽ UKONČENÁ.
VÝSLEDKY NÁJDETE V SAMOSTATNOM ČLÁNKU.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.