Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhrajte droida Sphero Star Wars BB-8 od O2

Vyhrajte droida Sphero Star Wars BB-8 od O2
TECHBOX
Vyhrajte droida Sphero Star Wars BB-8 od O2

Vyberte spolu s nami najlepšie mobilné zariadenia minulého roka a získajte šancu vyhrať jednu z deviatich hodnotných cien. Medzi nimi aj inteligentného autonómneho droida Sphero Star Wars BB-8 od O2.

Už po jedenásty krát hľadáme v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 nielen najlepšie telefóny, ale aj príslušenstvo v podobe Bluetooth slúchadiel, reproduktorov a inteligentných hodiniek. Novou kategóriou v tomto roku sú taktiež gadgety, kde sú nominované zaujímavé zariadenia z rôznych oblastí. Jedinou podmienkou je možnosť ich prepojenia so smartfónom. V ankete môžete hlasovať na stránke www.mobilroka.sk.

Hlasovať sa určite oplatí, vyhrať môžete až 9 hodnotných cien. Jednou z nich je aj autonómny droid Sphero Star Wars BB-8, ktorého si určite obľúbite. Jeho pohyby sú rovnako autentické ako v známom filme. Ovládate ho cez mobilnú aplikáciu. Na základe vašich interakcií, vrátane vašich hlasových pokynov, Sphero Star Wars BB-8 ukazuje celú škálu výrazov a nálad.

S BB-8 môžete vytvárať a zdieľať aj holografické nahrávky. Robota môžete ovládať až do vzdialenosti 30 metrov a to až 60 minúť. Jeho nabíjanie je bezdrôtové, a to na dodávanej podložke Star Wars. Ak sa vám robot páči, hlasujete v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 najneskôr do 11.2.2018 a možno vyžrebujeme práve vás.

 

Zdroj