Reklama

VYHRAJTE Creative Sound Blaster Roar 2

Zdroj | Creative
TECHBOX
Zdroj | Creative
Zdroj | Creative

Chcete si užívať hudbu z takmer akéhokoľvek zdroja a kdekoľvek sa nachádzate? Potom určite neváhajte a zapojte sa do nového kola Roku súťaží, ktoré sme pre vás pripravili v spolupráci so spoločnosťou Creative.

Zdroj | Creative

Creative Sound Blaster Roar 2 je úplne novým prenosným reproduktorom, ktorý ponúkne v kompaktnom tele až 5 meničov, takže si budete môcť svoje obľúbené skladby užiť skutočne naplno. Roar 2 si môžete navyše smelo zobrať so sebou, nepotrebuje totiž napájanie a na integrovanú batériu s kapacitou až 6 000 mAh bude hrať až 8 hodín. Ak reproduktor umiestnite vodorovne zažijete vyvážený priestorový zvuk, ak ho umiestnite vertikálne bude jeho prejav hlasnejší s priamejším smerovaním zvuku.

Zdroj | Creative

Creative Sound Blaster Roar 2 však okrem svojho unikátneho zvukového prejavu poskytne aj celú radu užitočných funkcií. Okrem toho, že môžete ako zdroj hudby použiť svoj smartfón, ktorý k reproduktoru pripojíte pomocou technológie Bluetooth, vrátane NFC pre jednoduchšie párovanie, poskytne Roar 2 aj niekoľko ďalších spôsobov pre pripojenie zdroja. Nechýba na ňom totiž USB 2.0 port, ako aj microUSB port, či 3,5 mm konektor. Prekvapením je však integrovaný slot pre microSD kartu, vrátane samostatného MP3 prehrávača, takže môžete reproduktor pohodlne používať aj bez svojho smartfónu.

Zdroj | Creative

Vďaka vysokokvalitnému integrovanému mikrofónu môžete pomocou Creative Sound Blaster Roar 2 hravo vybaviť aj telefonické hovory, prípadne využiť integrované nahrávanie hlasu priamo na integrovanú microSD kartu. Creative Sound Blaster Roar 2 sa predáva za 229,99 €, vy ho však v našej súťaži môžete vyhrať úplne zadarmo.

Súťaž je ukončená!

Výhercu nájdete v samostatnom článku.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.