Vyhrajte 5 zvlhčovačov vzduchu Ben + 5 aróma difuzérov Lucy od Stadler Form!

Ak nás sledujete pravidelne a to najmä na sociálnej sieti Instagram, určite vám neuniklo, že prémiové produkty značky Stadler Form sme si v našej redakcii naozaj obľúbili. V lete nám pomohli schladiť sa a zároveň dýchať čistejší vzduch, v zime zas obohatiť náš tvorivý priestor o atmosféru a skvelé vône. Teraz si ho môžete užiť aj vy, stačí sa zapojiť do našej najnovšej súťaže!

Do našej smart TECHBOX redakcie sme si nedávno zaobstarali niekoľko ďalších noviniek od spoločnosti Stadler Form. Dôvod je jednoduchý, produkty tejto švajčiarskej značky v sebe kombinujú to, na čom nám v našej redakcii najviac záleží – prémiovú kvalitu, najnovšie technológie a nadčasový dizajn, ktorý dokonale zapadne do útulnej domácnosti i modernej kancelárie.

Po skvelej skúsenosti s prémiovými čističkami vzduchu tejto značky, vďaka ktorým dýchame pri práci zdravší vzduch a dizajnovým ventilátorom, ktoré nás udržali v chlade aj počas horúcich letných dní, sme sa rozhodli náš redakčný priestor obohatiť o niekoľko šikovných aróma difuzérov, ktoré prekvapia svojim dizajnom, dômyselným fungovaním i multi-funkčnosťou.

Dokonalým príkladom týchto vlastností je Ben 3v1 – zvlhčovač vzduchu, aróma difuzér a elektrický krb v jednom, elegantnom zariadení. Ben sa dokáže postarať o optimálnu vlhkosť vzduchu v miestnosti, ktorú navyše rozvonia pomocou podmanivých esenciálnych olejov. Kombináciou vodnej pary a jantárového svetla Amber Light™ dokáže navyše Ben vytvoriť efekt realistického plameňa a vo vašej miestnosti tak navodiť atmosféru horiaceho krbu, ktorá pôsobí najmä počas týchto chladných dní mimoriadne upokojujúco.

Podobný efekt v podaní jantárového svetla Amber Light™ si užijete aj s aróma difuzérom Lucy, ktorý svojim dizajnom i svetelným efektom pripomína horiacu sviečku. Okrem príjemnej atmosféry sa Lucy postará aj o rozptýlenie vône do okolitého priestoru, pričom vďaka vstavanej batérii máte pri jeho umiestňovaní v rámci domácnosti úplnú slobodu. Na jedno nabitie vydrží až 7 hodín a keďže na nabíjanie využíva USB-C, nabiť ho pokojne môžete aj z notebooku či powerbanky.

Pre priestory, ktoré sa nám nehodí rozvoňať pomocou vody a éterických olejov, sme si do redakcie vybrali trojicu elegantných vonných difuzérov Nina, Tina a Lina. Tie totiž na distribúciu arómy využívajú unikátne vonné gule Fragrance Globe tvorené malými spojenými perličkami, ktoré sa podpisujú pod unikátny dizajn a krásne vône. Na výber máte zo 6 vôní, ktoré vydržia rozvoniavať okolitý priestor až po dobu 4 týždňov. Vyberiete si žltú vanilku, vôňu kvetín, vôňu ružového drievka či orientálnu vôňu orchidey či santalového dreva?

Vybrať si z toľkých vôní nie je vôbec jednoduché. Aj preto sme radi, že sme si našu redakciu vybavili tromi spomínanými vonnými difuzérmi, vďaka ktorým môžeme rozvoňať každý kút redakcie inou vôňou. Každý z nich sa navyše svojim dizajnom a vlastnosťami hodí do iného priestoru.

Elegantný vonný difuzér Nina sme si umiestnili do nášho hlavného kreatívneho priestoru, kde vzniká aj naša relácia TECHTALKS. Nina vôňu z guličiek Fragrance Globe aktívne rozplýva do priestoru a navyše aj príjemne podsvecuje. Na jedno nabitie vydrží až 50 hodín a podobne ako Lucy, aj ju môžete nabíjať pomocou USB pokojne aj z bežnej nabíjačky na smartfóny.

Podobne funguje aj Tina, ktorá vonné gule Fragrance Globe ukrýva do štíhlejšieho dizajnu, ktorý sa nám perfektne hodí do kuchyne, no predstaviť by sme si ho veľmi dobre vedeli napr. aj v kúpeľni. Umiestniť ho ale môžete prakticky kamkoľvek, na jedno nabitie totiž Tina vydrží až 30 hodín, takže ju pokojne môžete presúvať z miestnosti do miestnosti, z poličky na poličku do akéhokoľvek priestoru, ktorý práve potrebujete rozvoňať.

Najmenší z tejto trojice je vonný difuzér Lina, ktorý sa perfektne hodí napr. do šatníka, kúpeľne alebo na toaletu. Lina je vďaka svojim kompaktným rozmerom a pasívnej distribúcii vône zo systému Fragrance Globe bez potreby napájania či nabíjania batérie priam stvorená pre takéto menšie priestory. Zároveň však vyzerá štýlovo, takže ju v akomkoľvek priestore vôbec nebudete musieť (a ani chcieť) schovávať.

Vôňu a skvelú atmosféru, ktorú dokážu navodiť aróma difuzéry a zvlhčovače od Stadler Form, si nechceme užívať len my, chceme sa o to s vami podeliť! Aj preto sme na našom profile na sociálnej sieti Instagram spustili predvianočnú súťaž o 5 zvlhčovačov Ben 3v1 a 5 prenosných aróma difuzérov Lucy (v oboch prípadoch 4x v čiernej a 1x v bielej verzii). Tak čo, idete do toho?

Ak chcete vyhrať nový zvlhčovač vzduchu Ben 3v1 alebo prenosný aróma difuzér Lucy, stačí si otvoriť súťažný príspevok na našom Instagramovom účte TECHBOX.sk, splniť dve jednoduché podmienky a ste v hre! Držíme palce, hráme do 17.12.2021 do 24.00 hod.

ZdrojStadler Form

Komentáre k článku