Reklama

Vyhraj suprové Garmin Venu SQ 2 Music nabité praktickými funkciami

TECHBOX

Predvianočný čas je špecifický zháňaním darčekov. Aj keď sa hovorí, že vždy má lepší pocit ten, kto dáva, nič nebráni tomu, aby si sa zúčastnil našej súťaže a vyhral skvelé inteligentné hodinky.

Nepôjde len tak o hocijaké smart hodinky, ale parádny model od značkového výrobcu. Garmin Venu SQ 2 Music sme si redakčne otestovali a príjemne nás prekvapil vo viacerých smeroch. S čistým svedomím ti môžeme odporučiť práve tento model, ak by si ich nevyhral. Tak poďme na vec.

Garmin Venu SQ 2 je druhá generácia obľúbeného modelu Venu SQ. Aj keď bola pôvodná verzia vydarená, novinka má namiesto LCD displeja oveľa lepší AMOLED. Zväčšila sa aj uhlopriečka, z 1,3 narástol na slušných 1,41 palcov.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ako sa na moderné hodinky patrí, nájdeš tu všetky bežné režimy a metriky pre fitness a zdravie. Budeš teda presne vedieť o tom, koľko krokov si prešiel, dozvieš sa ako si na tom so stresom, ako si spal. V prípade spánku nemusíš nič zapínať a nastavovať, postačí ak zaspíš. Keď sa ráno zobudíš, uvidíš podrobnosti a skóre spánku. Systém ti poskytne odhady fáz spánku, prehľadne rozdelené podľa farebných sekcií, ktoré si môžeš rozbaliť a pozrieť viac podrobnosti.

Top vychytávky

Bežné smart hodinky vydržia na jedno nabite len pár dní. V tomto prípade to neplatí, nabíjačku nebudeš potrebovať minimálne týždeň. Garmin Venu SQ 2 totiž v bežnom režime vydržia neuveriteľných 11 dní! Aj keď si zapneš režim always-on display, môžež rátať s výdržou okolo 5 dní. Paráda, však?

Oproti Venu SQ tu pribudol režim Health Snapshot. Obsahuje päť kľúčových metrík a spojí ich do jedného 2-minútového merania. Za tento krátky čas ti hodinky odmerajú srdcovú frekvenciu, hladinu kyslíka v krvi, frekvenciu dýchania, stres a HRV (variabilita srdcovej frekvencie). Výrobca odporúča robiť to pravidelne a zhruba v rovnakom čase. Získané dáta poskytnú po určitom čase zaujímavý prehľad o tvojej kondičke, výsledky môžeš zdieľať.

Pomocou appky Garmin Connect sa môžeš porovnávať s kámošmi a ostatnými používateľmi hodiniek Garmin v pravidelných výzvach alebo súťažiach o odznaky.

Hodinky sú veľmi dobrým modelom pre bežcov. Po ubehnutí každého kilometra ti ukážu tempo, ale i hodnotu VO2 Max, čo je užitočný ukazovateľ na sledovanie pokroku v dlhodobom horizonte. Samozrejme, využiť môžeš režim Energetická rezerva. Ten ti povie, či si pripravený na väčšiu záťaž. Takto máš výborný prehľad o aktivite a cvičení na jednej strane, no aj o strese, trvaní odpočinku a spánku. Garmin Venu SQ 2 pripravia niekoľko štatistík pred, počas a po cvičení, vďaka tomu budeš presne vedieť ako na tom si.

Inteligentné hodinky sú odolné voči vode, zvládnu aj nepretržité plávanie. Venu SQ 2 spĺňajú odolnosť voči vode 5ATM. Na spodnej strane sa nachádza optický snímač HR Garmin Elevate 4. generácie. Nový senzor umožnil pridať profil HIIT, keďže si poradí aj s intenzívnymi aktivitami, pri ktorých dochádza k ohybu zápästia.

Veľmi praktickou vecou je podpora bezkontaktných platieb. Stačí, keď si hodinky (cez aplikáciu) spáruješ so svojou platobnou kartou a potom už pri platení používaš hodinky. Moderne a bez hľadania peňaženky. Dokonca nemusíš mať pri sebe ani mobil.

Verzia Venu SQ 2 Music podporuje prehrávanie z hudobných služieb Amazon, Deezer a Spotify. Keď vybehneš von, nepotrebuješ mať so sebou smartfón na to, aby si mohol počúvať svoje obľúbené playlisty. Na 3 GB pamäť si uložíš až 500 skladieb.

Ako vidíš, tieto skvelé smart hodinky sú vybavené viacerými funkciami, ktoré bežne nájdeš len vo vyššej triede, napríklad v rade Fenix. Ponúkajú na výber z viac ako 1 600 cvičení, v aplikácii Garmin Connect si vytvoríš vlastné tréningy, tie si potom prenesieš zo smartfónu do hodiniek.

Obsah pokračuje pod reklamou

Pokiaľ chceš, aby boli tieto špičkové hodinky tvoje, stačí, aby si zodpovedal naše dve súťažné otázky.  V prípade, že si čítal náš text pozorne, nebude problém správne odpovedať. Ak rád počúvaš hudbu, určite si vyber verziu Venu SQ 2 Music. Vyjde ťa na 299,99 eur a podporuje bezdrôtové prehrávanie hudby z hudobných služieb. K dispozícii je tiež model Garmin Venu SQ 2, aj ten si môžeš kúpiť v troch farebných verziách, jeho cena je len 269,99 €.

Ak správne odpovieš na nasledujúce dve otázky a vyžrebujeme ťa, hodinky ti obratom pošleme. Držíme palce, hráme od 1. 12. do 14. 12. 2022 do 24.00 hod.

Súťaž ukončená. Výsledky zverejníme na stránke TECHBOX.sk

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.