Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhraj štýlový JBL Flip 6 a odštartuj toto leto s parádnym ozvučením!

Vyhraj štýlový JBL Flip 6 a odštartuj toto leto s parádnym ozvučením!
TECHBOX
Vyhraj štýlový JBL Flip 6 a odštartuj toto leto s parádnym ozvučením!

Leto sa nezadržateľne blíži a spolu s ním aj obľúbené letné párty, grillovačky a výlety do prírody. Chceš si tieto príjemné aktivity užiť po boku tvojej obľúbenej hudby? Zapoj sa do súťaže o šikovný Bluetooth prenosný reproduktor JBL Flip 6!

Pútavá oranžová a dnes už priam ikonický zvuk zapnutia… Kto by nepoznal legendárnu značku JBL? Okrem slúchadiel na bežné nosenie, šport a hry či audio systémov, partyboxov a soundbarov do domácností a hudobných zostav na ozvučenie áut, si JBL získalo množstvo fanúšikov po celom svete aj vďaka bezdrôtovým prenosným reproduktorom, ktoré ponúkajú vynikajúci zvuk po boku parádnej výdrže batérie a odolnému dizajnu. Jeden z nich máš teraz jedinečnú šancu vyhrať!

Reč je o novej generácii obľúbenej série Flip, s ktorou JBL posúva prenosné ozvučenie na celkom nový level. Nový JBL Flip 6 si ťa získa ešte mohutnejším zvukom, pod ktorý sa podpisuje výkonnejšia zostava reproduktorov, ako aj inteligentný algoritmus a nová generácia bezdrôtového prenosu.

Tvoje obľúbené skladby si na JBL Flip 6 užiješ kedykoľvek a kdekoľvek naplno vďaka premakanému systému dvojpásmových reproduktorov, ktorý tvorí optimalizovaný basový menič v tvare závodnej dráhy, samostatný výškový reproduktor a duálne pasívne basové žiariče. Basový menič prináša výnimočné nízke a stredové frekvencie, zatiaľ čo samostatný výškový reproduktor vytvára čisté a jasné vysoké frekvencie a optimalizované duálne pasívne žiariče ponúkajú hlboké basy. Nejde však iba o hardvér, celé ozvučenie a špeciálne basy ešte dodatočne dolaďuje unikátny akustický algoritmus Harman.

S takouto zostavou nemá JBL Flip 6 akýkoľvek problém ozvučiť aj väčší priestor. Ak sa ich však na jednej párty stretne viac, prečo to nevyužiť? Presne na takéto situácie je tu PartyBoost, ktorý ti umožní spárovať dva alebo aj viac reproduktorov od JBL kompatibilných s touto funkciou a ozvučiť si tak napr. každý kút domu či záhradnej oslavy.

S nabíjaním či napájaním reproduktora si navyše nemusíš robiť veľké starosti. JBL Flip 6 vydrží na jedno nabitie prehrávať hudbu až po dobu 12 hodín a jeho telo zároveň spĺňa certifikáciu odolnosti IP67, takže odolá vode i prachu, vďaka čomu sa ho nemusíš báť vziať so sebou na celý deň k bazénu, jazeru ale aj moru, kde si hravo poradí aj s pieskom.

https://youtu.be/8ectFOeQ5G4

Keď príde čas na dobitie batérie, nemusíš mať strach, že reproduktor ešte mokrý z posledného skoku do vody nejako pokazíš. JBL Flip 6 totiž disponuje ochranou USB-C nabíjania. Ak teda reproduktor zaznamená vodu, soľ či iné chemikálie vo svojom porte, nabíjanie automaticky zastaví a upozorní ťa na to zvukom.

Samozrejme, na všetko dnes existuje appka a v prípade JBL Flip 6 to nie je inak. Prostredníctvom aplikácie JBL Portable si môžeš upraviť úroveň basov, stredov a výšok podľa svojho gusta, no hodiť sa ti bude aj pri párovaní reproduktorov prostredníctvom PartyBoost a aktualizáciách, ktoré reproduktor postupne vylepšujú a obohacujú o nové funkcie.

Ak sa chceš o novom Bluetooth prenosnom reproduktore JBL Flip 6 dozvedieť viac, určite si klikni na video nižšie, kde spoznáš jeho novú výbavu a funkcie v porovnaní s predchádzajúcou generáciou JBL Flip 5.

Tak čo, si ready užiť si prvú párty tohto leta po boku ozvučenia od JBL? Tento skvelý reprák si vieš kúpiť za 139 € a je dostupný v rôznych štýlových farbách. Alebo sa pokúsiš ho vyhrať? Tak neváhaj a zapoj sa do našej aktuálnej súťaže! Stačí správne odpovedať na tri súťažné otázky a už o dva týždne sa možno budeš práve ty tešiť z nového bezdrôtového reproduktora JBL Flip 6 v elegantnej verzii Grey! Držíme palce, hráme do 19. 5. 2022 do 24.00 hod.

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Pozrite si

Poznáme výhercu štýlového Bluetooth reproduktora JBL Flip 6

Zdroj