Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

VYHRAJ štýlový a kompaktný Bluetooth reproduktor JBL Go 3

VYHRAJ štýlový a kompaktný Bluetooth reproduktor JBL Go 3
TECHBOX
VYHRAJ štýlový a kompaktný Bluetooth reproduktor JBL Go 3

Nestačí ti reprák v tvojom smartfóne? Chápeme! Nechceš nosiť so sebou veľký Bluetooth reprák? Tiež chápeme. Vedel si však, že s JBL Go 3 si môžeš užívať skvelý zvuk kdekoľvek si, pričom Bluetooth reprák schováš do vrecka? Je to tak, navyše takýto reprák môžeš teraz vyhrať!

JBL Go 3 je najnovším prírastkom do série ultra prenosných Bluetooth reproduktorov, do ktorých sa zamiluješ ihneď, ako si vypočuješ ich zvuk. Po boku obľúbeného modelu JBL Go 2 prichádza novinka JBL Go 3, ktorá má poriadny štýl. Všimni si moderné telo reproduktoru s praktickým pútkom, vďaka čomu si ho upevníš kde len budeš chcieť, alebo si ho pohodlne udržíš na prstoch jednej ruky.

Zdroj | JBL

Pútavý dizajn a farebné materiály umožnia, že si vyberieš svoj JBL Go 3 presne taký, ako máš rád. Na výber máš množstvo farebných verzií inšpirovaných najnovšími módnymi trendami ulice. Pozri sa nižšie, fakt sú to zaujímavé odtiene a kombinácie.

Zdroj | JBL

Prekvapí ťa určite aj zvuk, z malého ultra kompaktného tela totiž dostaneš prekvapivo pútavé basy. Svoje skladby si tak vychutnáš poriadne naplno aj vďaka originálnemu zvuku JBL Pro Sound. Výkon reproduktora je pritom 4,2 W RMS a frekvenčná odozva 110 Hz – 20 kHz.

https://youtu.be/J8m_eYMa250

Môžeš sa tešiť až na 5 hodín prehrávania na jedno nabitie. Poteší ťa dokonca aj nový konektor pre nabíjanie, nájdeš tu už moderný USB-C.

Navyše sa vôbec nemusíš obávať vody, nový JBL Go 3 je vodotesný a odolný voči prachu. Ak ti niečo hovoria čísla, tak novinka spĺňa certifikáciu IP67, takže s reproduktorom pokojne môžeš vojsť aj do bazéna.

Pozrite si

JBL GO 3 – legendárny reproduktor prichádza v úplne novom dizajne

Zdroj | JBL

Hudbu si na JBL Go 3 vychutnáš vďaka streamovaniu cez Bluetooth 5.1 zo svojho smartfónu, tabletu alebo iného zariadenia z Bluetooth. Novinku si vieš kúpiť za 39,90 € alebo ju u nás môžeš vyhrať.

Súťaž o nový JBL Go 3 v čiernej verzii štartujeme už dnes. Stačí ak správne odpovieš na 2 súťažné otázky, a ak budeš mať šťastie pri žrebovaní – reprák je tvoj. Zapoj sa do súťaže čím skôr, lebo už 8. novembra 2020 o polnoci súťaž uzatvárame. Ideš do toho? Chápeme!

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Pozrite si

Poznáme výhercu štýlového a kompaktného Bluetooth reproduktora JBL Go 3