Reklama

Vyhraj špičkové hodinky Garmin Instinct Solar so solárnym nabíjaním

Zdroj | Garmin.com
TECHBOX
Zdroj | Garmin.com
Zdroj | Garmin.com

Predstav si inteligentné hodinky, ktoré ti budú fungovať bez klasického nabíjania prakticky nepretržite. Stačí, aby si bol na slnku a využil jeho energiu. Takéto hodinky existujú, volajú sa Garmin Instinct Solar a ty ich môžeš u nás vyhrať. Ideš do toho?

Garmin do viacerých modelov implementoval solárne nabíjanie. Technológiu solárneho dobíjania po novom nájdeš v modeloch Instinct, fénix6 a 6S a Tactix Delta. Technológiu si výrobca overil v úplne prvom solárnom modeli fénix 6X-Pro Solar, a ty si môžeš užívať ďalší míľnik vo vývoji hodiniek od Garminu. Hodinky Instinct Solar totiž dokážu fungovať v režime šetrenia batérie prakticky nepretržite.

Zdroj | Garmin

Garmin Instinct Solar sú odolné hodinky, ktoré ťa podporia vo všetkých aktivitách v prírode. Je jedno, či si užívaš prírodu len ako bežný turista, alebo športuješ. Vždy sa  môžeš spoľahnúť na prepracované zdravotné a smart funkcie. Hodinky pritom dokážu zaznamenávať množstvo aktivít, napríklad beh v indoor a outdoor prostredí, oceníš ich tak na bežiacom páse, ako aj na stepperi či eliptickom trenažéri.

Samozrejmosťou je záznam cyklistiky, chôdze, veslovania, ale aj plávania v bazéne. S Garmin Instict Solar môžeš sledovať aj svoj silový tréning, kardio tréning, yogu, či dokonca lyžovanie & snowboarding. Pre detailnejšie informácie o tvojom výkone stačí pripojiť k hodinkám správny snímač spomedzi kompatibilného príslušenstva Garmin.

Zdroj | Garmin

Novinkou je funkcia Body Battery, ktorá monitoruje zásoby energie tvojho tela. Monitor energie využíva údaje o strese, variabilitu srdcevej frekvecie (HRV), údaje o spánku a aktivitách na odhad zásob energie tela kedykoľvek. Môžeš si tak naplánovať deň a optimalizovať časy pre aktivitu a odpočinok.

Pri pohľade na hodinky oceníš jasný monochromatický TFT MIP duálny displej s rozmermi 23 x 23 mm, vysokým rozlíšením až 128 x 128 bodov a antireflexným povrchom. Displej pritom chráni mimoriadne odolné krycie sklíčko z chemicky tvrdeného materiálu s vysokou odolnosťou voči poškriabaniu Corning Gorilla glass.

Zdroj | Garmin

S hodinkami Garmin Instinct Solar sa dokonca môžeš sprchovať, nevadí im, ak ich namočíš alebo s nimi plávaš. Odolnú sú podľa štandardu 10 ATM, čo je výrazne viac ako väčšina inteligentných hodiniek dostupných na trhu. Samozrejmosťou je možnosť zaznamenávania polohy, čo sa hodí, ak chceš vidieť, kde si behal alebo akú trasu si prešiel. Nechýbajú ani inteligentné funkcie a po prepojení so smartfónom dostávaš informácie, ktoré potrebuješ práve na svoju ruku.

Najväčšou vychytávkou hodiniek je rozhodne solárne nabíjanie. V Expedičnom režime pri slnečnom počasí dokážu tieto hodinky s aktívnym GPS vydržať viac ako dva mesiace! Pri dostatočnom pobyte na slnku však pri Šetrnom režime môžu hodinky Garmin Instinct Solar fungovať prakticky neobmedzene.

Zdroj | Garmin

V režime smart hodiniek sa môžeš tešiť na výdrž až 24 dní v interieri, ale ak denne stráviš spoň 3 hodiny vonku na slnečnom počasí, výdrž sa ti predĺži na desiatky dní. Poznáš moderné hodinky s podobne dlhou výdržou na jedno nabitie? Výdrž batérie si pritom môžeš prispôsobovať s funkciou Power Manger podľa vlastných potrieb.

Zdroj | Garmin

K funkciám, ktoré oceníš najmä pri športe v prírode a pri monitoringu zdravia, patrí určite aj optický pulzomer Pulse Ox, ktorý dokáže merať hladinu kyslíka v krvi. Samozrejmosťou je aj klasické snímanie pulzu, Ak si naozaj náročný používateľ, môžeš sa rozhodnúť aj pre niektorú zo špeciálnych verzií hodiniek Instinct Solar, napríklad model Surf Edition, čo sú špecializované hodinky pre surfovanie, ktoré majú preinštalované prílivové tabuľky. Prípadne ťa poteší verzia Tactical Edition, kde majú hodinky špeciálne taktické funkcie vrátene kompatibility s prístrojmi na nočné videnie.

Zdroj | Garmin

Ak sa ti hodinky Garmin Instinct Solar páčia, môžeš si ich kúpiť od 399,99 € v piatich základných farebných verziách, pričom ďalšie verzie ti poskytnú špeciálne modelyTactical či Surf. Alebo ich vyhraj v našej súťaži. Odpovedz správne na tri súťažné otázky najneskôr do 27. septembra 2020 a týždeň po ukončení súťaže sa dozvieš, či si vyhral Garmin Instinct Solar vo farebnej verzii Graphite.

Zdroj | Garmin

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Pozrite si

Poznáme výhercu špičkových hodiniek Garmin Instinct Solar so solárnym nabíjaním

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.