Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhraj smartfón Motorola one fusion+ s výdržou až 2 dni!

Vyhraj smartfón Motorola one fusion+ s výdržou až 2 dni!
TECHBOX
Vyhraj smartfón Motorola one fusion+ s výdržou až 2 dni!

Chceš si užiť leto naplno? Vyhraj nový smartfón Motorola one fusion+, s ktorým všetky zážitky prežiješ v maximálnom rozlíšení, navyše sa môžeš poriadne odviazať vďaka dlhej výdrži batérie. Spoznaj túto novinku a vyhraj ju teraz!

Motorola one fusion+ ťa zaujme už na prvý pohľad. Toto je smartfón, aký len tak nevidíš. Najmä v bielej verzii s ním ohúriš okolie, nádherný biely rámik je totiž aj okolo veľkého 6,5-palcového Total Vision displeja. A práve obrovský displej si užiješ naplno, všimni si, že nemá žiadny výrez pre predný fotoáparát, dokonca v ňom nenájdeš ani žiadnu dieru, v ktorej by bol fotoaparát ukrytý. I tak si s Motorola one fusion+ môžes vytvoriť dokonalé selfie. Ako je to možné?

Prezradíme ti to! Predná selfie kamera je totiž vysúvacia. Vždy keď budeš chcieť vytvoriť selfie, prepneš do režimu predného fotoaparátu a ten sa automaticky vysunie.

Navyše ide o skvelý 16 Mpx snímač s technológiou Quad Pixel, ktorý ponúka rôzne režimy snímania vrátane vychytávok ako je zvýraznená farba, režim portrét či rozostrené pozadie. Fotoaparát je dokonca tak inteligentný, že v prípade pádu smartfónu sa automaticky zasunie, aby sa nepoškodil.

Motorola one fusion+ ťa bude prekvapovať vždy, keď novinku chytíš do rúk. Užívať si môžeš aj špičkové farby, Full HD+ displej totiž podporuje HDR10, čo je v tejto cenovej hladine doslova unikát. Aby bol tvoj pôžitok zo sledovania videí čo najlepší, poteší ťa aj skvelý zvuk vďaka prvotriednemu Hi-Fi reproduktoru so štyrikrát hlasnejšími basovými tónmi.

Pozrite si

Motorola má 2 nové smartóny za 299 €, každý chce zaujať inak

Pri spustení akejkoľvek aplikácie ťa dostane aj rýchlosť smartfónu, okrem čistého operačného systému Android 10 so skvelou funkciou Moje používateľské prostredie (smartfón si môžeš prispôsobiť tak, aby vyzeral a fungoval podľa tvojich potrieb), za to môže aj výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 730 či 6GB pamäť RAM. Internú 128 GB pamäť môžeš rozšíriť pamäťovými kartami až do kapacity 1 TB.

Vzadu nájdeš až štvoricu fotoaparátov. Hlavný disponuje rozlíšením 64 Mpx, v ktorom dokáže po vypnutí technológie Quad Pixel vytvárať aj natívne fotografie. Toto vysoké rozlíšenie je následne možné použiť aj na vyrezávanie menších záberov bez straty detailov. Fotoaparátu nechýba nočné snímanie a množstvo praktických režimov, pri videu pritom zvláda nahrávanie v 4K UHD rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu.

Hlavný snímač dopĺňa ultraširokouhlý 8 Mpx fotoaparát (f/2.2) so 118-stupňovým záberom, 2 Mpx snímač hĺbky pre tvorbu portrétových fotografií s bokeh efektom a 5 Mpx snímač (f/2.2) s makro objektívom prispôsobeným na fotografovanie objektov zo vzdialenosti 2 centimetrov.

Páči sa ti Motorola one fusion+? Čerešničkou na torte obrovská batéria, s ktorou ti novinka vydrží až 2 dni. Zisti akú má batéria kapacitu na stránke motorola.sk, rovnako nám správne odpovedz aj na ďalšie súťažné otázky a možno práve ty sa budeš tešiť z nového smartfónu, ktorý ti odovzdáme v našej redakcii.

Súťaž o Motorola one fusion+ trvá do 2. augusta 2020, tak neváhaj, nech si v prípade výhry telefón užiješ a rozbalíš ešte počas tohto leta 2020! Ak nevieš vydržať, novinku Motorola one fusion+ zoženieš u vybraných predajcov v modrej alebo bielej farbe za cenu 299 €.

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

Pozrite si

Poznáme výhercu úplne nového smartfónu Motorola one fusion+