Vyhraj slúchadlá JBL TUNE600BTNC a reproduktor do vrecka JBL GO2

ZDROJ | JBL

Máš rád hudbu? Môžeš si ju vychutnávať, kdekoľvek len chceš. Na prechádzke rušným mestom, pri potulkách prírodou, alebo kľudne aj počas relaxu vo svojej izbe. Nemusíš sa ničím obmedzovať. Stačí, ak sa zapojíš do našej súťaže a špičkové Bluetooth slúchadlá JBL TUNE600BTNC, ktoré spolu s prenosným reproduktorom JBL GO2 môžu byť tvoje.

ZDROJ | JBL

Bezdrôtové slúchadlá na uši JBL TUNE600BTNC si ťa získajú aktívnym potlačením hluku ANC, vďaka ktorému si hudbu užiješ aj v rušných mestských uliciach, alebo počas cesty na dovolenku, či na samotnej dovolenke. Vybavené sú 32 mm JBL meničmi, ktoré pomáhajú prenášať mohutný JBL Pure Bass zvuk.

ZDROJ | JBL

Pri zapnutom ANC a zároveň aj bezdrôtovej technológii Bluetooth si môžeš hudbu vychutnávať viac ako 12 hodín a v prípade potreby batériu slúchadiel dobiješ už v priebehu 2 hodín. No ani vybitá batéria ťa nezastaví v počúvaní hudby, a to vďaka dodatočnému odpojiteľnému káblu. Rovnako tak jednoducho uskutočníš handsfree hovor prostredníctvom tlačidiel na náušníku.

ZDROJ | JBL

Navyše, ak chceš ísť s priateľmi do prírody, zo sebou si môžeš vziať aj prenosný Bluetooth reproduktor JBL GO2. Vďaka jeho kompaktným rozmerom ho ľahko schováš do batoha alebo bundy. JBL GO2 bezdrôtovo streamuje hudbu zo smartfónu alebo tabletu nepretržite až 5 hodín.

ZDROJ | JBL

So 40 mm meničom s výkonom 3,1 W RMS a nezameniteľným JBL zvukom urobíš priateľom diskotéku či už pri vode alebo počas grilovačky. Reproduktor JBL GO2 využiješ aj pri telefonickom hovore a ak nemáš k dispozícii Bluetooth pripojenie, vezmi štandardný audio kábel a vychutnávaj si hudbu ďalej.

ZDROJ | JBL

Tak na čo ešte čakáš? Leto je za dverami a ty si ho môžeš užívať s novými Bluetooth slúchadlami JBL TUNE600BTNC spolu s prenosným reproduktorom JBL GO2. Odpovedz správne na dve jednoduché otázky, môžeš aj na tretiu nepovinnú a ak budeš mať v záverečnom žrebovaní šťastie, oba špičkové JBL produkty si môžeš vziať so sebou na dovolenku. Správne odpovede hľadaj aj na stránke slúchadiel JBL TUNE600BTNC a reproduktora JBL GO2.

ZDROJ | JBL

Súťaž ukončená.

Pozrite siPoznáme výhercu slúchadiel JBL TUNE600BTNC a reproduktora JBL GO2

 

ZdrojJBL TUNE600BTNC,JBL GO2

Komentáre k článku