Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhraj skladací telefón s ohybným displejom Samsung Galaxy Z Flip3 5G!

Vyhraj skladací telefón s ohybným displejom Samsung Galaxy Z Flip3 5G!
Zdroj | Samsung
TECHBOX
Vyhraj skladací telefón s ohybným displejom Samsung Galaxy Z Flip3 5G!
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Chceš to počas leta poriadne rozbaliť? Čo tak užiť si výhody skladacieho telefónu s ohybným displejom Samsung Galaxy Z Flip3 5G v štýlovej zelenej farbe? Jeden pre teba máme!

Samsung spôsobil doslova revolúciu medzi smartfónmi, keď ukázal svoje skladacie telefóny s ohybným displejom. V súčasnosti si môžeš užívať už 3. generáciu smartfónov, kde okrem štýlového véčka Samsung Galaxy Z Flip3 5G môžeš objavovať svet úplne z iného uhla pohľadu aj s modelom Samsung Galaxy Z Fold3 5G. Tu máš po otvorení až 7,6-palcový displej, na ktorom si užiješ videá či fotografie, ako nikdy predtým.

Zdroj | Samsung

Aké sú najväčšie výhody skladacieho smartfónu? Jednoznačne prvá vec, ktorú si všimneš je jedinečný štýl. Jednoducho takýto smartfón si nepomýliš so žiadnym iným. V zavretom stave ťa potešia kompaktné rozmery a štýlový dizajn. O žiadne informácie pritom neprídeš, totiž aj pri zavretom stave máš k dispozícii vonkajší 1,9″ displej.

Pozrite si

Prečo sme si v redakcii obľúbili skladacie smartfóny s ohybným displejom?

Samozrejmosťou je fotoaparát, ktorým vieš fotiť kedykoľvek to potrebuješ! K dispozícii máš pritom dva 12 Mpx snímače pre dokonalé a ostré fotografie. Nechýba ani ďalší vnútorný 10 Mpx fotoaparát.

Zdroj | Samsung

Ak smartfón otvoríš, naplno si môžeš užívať výhody veľkého ohybného displeja. K dispozícii je totiž 6,7″ AMOLED displej s rozlíšením FHD+. Áno, v takto kompaktnom tele sa ukrýva displej, na ktorom si užiješ browsovanie web stránkami či sociálnymi sieťami v plnej paráde.

Zdroj | Samsung

Poteší ťa, že vďaka skladacej konštrukcii a ohybnému displeju objavíš nové spôsoby využitia smartfónu. Ak si pozeráš videá, jednoducho ho v pootvorenom stave položíš na stôl. Nepotrebuješ žiadny držiak. Konštrukcia ti umožní nastaviť si polohu, aká ti najviac vyhovuje, aj keď smartfón držíš v ruke.

Zdroj | Samsung

A čo selfie? Vieš o tom, že so Samsung Galaxy Z Flip3 si vytvoríš selfie bez toho, aby si smartfón mal/a v ruke? Stačí ho položiť kdekoľvek a odfotiť sa. Opäť vďaka skladacej konštrukcii nájdeš ten správny uhol kdekoľvek si. Jednoducho toto je ten správny smartfón, ktorý ti otvorí úplne nový pohľad na svet.

Pozrite si

Vieme, ako si urobíte z Galaxy Z Flip3 jedinečný kúsok

Zdroj | Samsung

Mimochodom, Samsung Galaxy Z Flip3 5G je ocenený aj prestížnym časopisom TIME, ako jeden z najlepších vynálezov roku 2021. A ty ho teraz môžeš vyhrať v nádhernej zelenej farbe. Stačí ak správne odpovieš na súťažnú otázku najneskôr do polnoci 3. augusta 2022!

SÚŤAŽ UKONČENÁ