Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhraj robotický vysávač s mopom Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite!

Vyhraj robotický vysávač s mopom Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite!
TECHBOX
Vyhraj robotický vysávač s mopom Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite!

Robotické vysávače sa stávajú bežnou súčasťou domácnosti aj v našich končinách, pričom tie najmodernejšie z nich už okrem vysávania zvládnu aj mopovanie. Chceš mať takéhoto šikovného pomocníka doma aj ty? Zapoj sa do súťaže o nový robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2!

Udržiavanie poriadku v domácnosti nie je v dnešnej hektickej dobe vôbec ľahká úloha. Čo by si však povedal(a) na realitu, v ktorej by sme si mohli vysávanie a dokonca aj umytie podlahy odškrtnúť zo zoznamu úloh, aj keď nie sme doma? To nie je žiadne sci-fi, ale realita, ktorú môžeš zažiť aj ty!

Vďaka robotickému vysávaču Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite od Xiaomi sa môžeš z práce, školy, kina či výletu vrátiť do čistejšej domácnosti. Stačí si ho vopred naprogramovať, alebo mu túto úlohu zadať na diaľku cez smartfón.

Sací výkon tohto vysávača na úrovni 2 200 Pa dopĺňa integrovaná handrička a elektronická nádržka na vodu s objemom 270 ml, vďaka ktorej dokáže Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite popri vysávaní podlahu rovno aj umyť.

Na jeho vzdialené ovládanie si možno ani nebudeš musieť inštalovať žiadnu novú aplikáciu, poslúži ti na to totiž rovnaká appka, akú už možno používaš na ovládanie smart svetiel, kamier či kuchynských spotrebičov od Xiaomi. Mi Robot Vacuum-Mop 2 tak stačí spárovať s mobilnou aplikáciou Mi Home, ktorá ťa intuitívne prevedie cez jeho konfiguráciu, aj správne umiestnenie stanice.

Prostredníctvom aplikácie môžeš na diaľku spustiť vysávanie, mopovanie alebo aj oba režimy naraz a na virtuálnej mape domácnosti sledovať, ako Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 postupne vysáva a mopuje každý kút tvojej domácnosti. Vybrať si môžeš aj z rôznych režimov vysávania od režimu Silent zabezpečujúceho tichú prevádzku cez Standard a Medium až po režim Turbo s najvyšším sacím výkonom.

Pokiaľ je už tvoja domácnosť skutočne smart, Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite môžeš hravo ovládať aj hlasom a to napr. prostredníctvom smart reproduktorov s integrovanými hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant. Vysávač sa tak dokáže pustiť do upratovania aj doslova na povel.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite na orientáciu v domácnosti využíva navigačný systém VaIN, ktorý dopĺňa kamera sledujúca strop miestnosti. Okrem prepracovanej navigácie je vysávač na orientáciu v rôznorodom priestore pripravený aj vďaka svojim kompaktným rozmerom, ktoré mu umožnia prekonávať aj 2 cm prahy a vysávať aj pod nábytkom s výškou do 82 mm.

Vďaka vstavenej batérii Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite dokáže vysávať bežný priestor v byte kľudne aj na jedno nabitie. Ak aj máte väčšiu domácnosť, ktorú za tento čas nestihne vyčistiť, vysávač úlohu preruší, automaticky sa vráti do nabíjacej stanice a po dobití batérie čistenie obnoví presne tam, kde skončil.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite si na Slovensku môžeš zakúpiť prostredníctvom oficiálnych kanálov za cenu 229 €, no tentokrát máš jedinečnú šancu vyhrať ho! Stačí správne odpovedať na 3 súťažné otázky a so štipkou šťastia sa už o dva týždne môžeš tešiť z nového pomocníka v domácnosti. Ideš do toho? Držíme palce, hráme do 16.6.2022 do 24.00 hod.

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

Pozrite si

Poznáme výhercu robotického vysávača s mopom Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite

Zdroj