Reklama

Vyhraj prenosný elektronický prekladač WT2 Plus!

prekladač WT2 Plus
Zdroj | WT2
TECHBOX
prekladač WT2 Plus
Zdroj | WT2
Zdroj | WT2

Leto je časom dovoleniek či výletov, ktoré sa dajú tráviť nie len u nás doma, ale najmä v rôznych krajinách sveta. No nie len na dovolenke, ale aj počas pracovnej cesty v zahraničí ti určite príde vhod prenosný elektronický prekladač WT2 Plus. Zapoj sa do našej súťaže a vyhraj ho.

Hoci stále platí známe príslovie, že koľko rečí vieš, toľkokrát si človekom, predsalen sa nedá ovládať všetky jazyky sveta. A tak sa ti ľahko môže stať, že sa počas dovolenky či pracovnej cesty dostaneš do krajiny, ktorej reč nepoznáš. Vtedy ti dobrým pomocníkom na cestách bude prekladač WT2 Plus.

Zdroj | WT2

WT2 Plus ti poskytne simultánny hlasový preklad cez bluetooth slúchadlá v reálnom čase. Vďaka podpore desiatok jazykov a akcentov ho využiješ takmer kdekoľvek na svete. Tri módy prekladu ti umožnia nie len jednostrannú komunikáciu, keď potrebuješ okoloidúcemu položiť otázku, ale aj obojstrannú simultánnu komunikáciu s druhou osobou.

Zdroj | WT2

Integrovaná batéria v slúchadlách ti poskytne až päť hodín komunikácie. Pre dosiahnutie kvalitného zvukového výstupu a čo najspoľahlivejšieho prekladu WT2 Plus využíva priestorové filtrovanie zvuku na základe adaptívnej redukcie šumu. Pohodlne tak môžeš komunikovať aj v hlučnejšom prostredí.

Zdroj | WT2

Na dovolenku či pracovnú cestu do zahraničia tak už nemusíš so sebou nosiť nepohodlné knižné slovníky. S elektronickým prekladačom WT2 Plus sa ľahko dohovoríš takmer kdekoľvek. Ak ho chceš, zapoj sa do našej súťaže a odpovedz na dve jednoduché otázky. Správne odpovede hľadaj na stránke WT2.

Zdroj | WT2

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

Pozrite si

Poznáme výhercu prenosného elektronického prekladača WT2 Plus

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.