Vyhraj Orange TV Stick a sezónny prístup na sledovanie Ligy majstrov UEFA!

Si fanúšikom športu a obzvlášť futbalovej Ligy majstrov UEFA? Lenže, čo ak dôležitý zápas, ktorý si chceš pozrieť, vysielajú práve keď nie si doma, či už na pracovnej ceste alebo na chate s kamarátmi? Teraz máš skvelú šancu vyhrať Orange TV Stick a k nemu sezónny prístup na sledovanie Ligy majstrov UEFA, aby ti už neušiel žiadny zápas, nech si kdekoľvek.

Orange TV Stick je šikovné a praktické zariadenie, vďaka ktorému môžeš sledovať obľúbené športové zápasy, a to prenosom zo svojho smartfónu alebo tabletu na veľkú obrazovku televízora. Na jeho používanie ti stačí stabilné internetové pripojenie cez Wi-Fi, televízor s HDMI vstupom, aplikácia Orange TV Stick v smartfóne alebo tablete (pre Android, pre iOS) a prístup k TV službe, ktorej obsah chceš prenášať na televízor.

Vďaka Orange TV Stick-u tak môžeš exkluzívne zápasy Ligy majstrov, alebo hokejové či basketbalové stretnutia, vysielané na prémiovej stanici Orange Sport, pozerať už nie len v pohodlí domova, ale aj počas pracovnej cesty, alebo keď si s kamrátmi na chate či chalupe. Stačí Orange TV Stick podľa jednoduchého návodu pripojiť k televízoru a spárovať ho s aplikáciou v telefóne alebo tablete.

K Orange TV Stick-u ti určite príde vhod aj sezónny prístup na sledovanie Ligy majstrov. Vďaka nemu po prihlásení sa do Orange Sport získaš možnosť pozerať všetky zápasy prebiehajúcej sezóny Ligy majstrov až do jej konca, teda do 30. júna 2019. Nič dôležité z nej ti už teda neujde.

https://www.youtube.com/watch?v=QKLDao-Y5Lk

Na to, aby si si mohol nerušene vychutnávať exkluzívne športové prenosy naozaj kdekoľvek stačí málo. Zapoj sa do našej súťaže, odpovedz na dve jednoduché otázky, vyjadri svoj názor či skúsenosť v anketových otázkach a ak budeš mať šťastie, tak môžeš vyhrať Orange TV Stick a k nemu sezónny prístup na sledovanie Ligy majstrov UEFA na stanici Orange Sport.

Súťaž ukončená.

Pozrite siPoznáme výhercu Orange TV Stick a prístupu na sledovanie Ligy majstrov UEFA!

 

ZdrojOrange

Komentáre k článku