Vyhraj Moto G4 Plus!

Na sklonku leta, keď v nás doznievajú dojmy z prázdnin či dovoleniek, prichádza nová súťaž o elegantnú novinku. Tentokrát je v hre výkonný smartfón Moto G4 Plus s výborným fotoaparátom a rýchlym nabíjaním.

Moto G4 Plus je smartfón, ktorý nerobí kompromisy. Už na prvý pohľad ťa zaujme kovovým rámikom a zadným krytom s praktickým vrúbkovaním.

Výborne sa drží v ruke, pričom má veľký 5,5-palcový Full HD displej a výkonnú 3 000 mAh batériu s rýchlym nabíjaním vďaka technológii TurboPower. Novinka ponúka aj operačný systém Android 6.0.1 v čistej a prehľadnej verzii.

lenovo-moto-g4plus
ZDROJ | Lenovo

Moto G4 Plus ťa prekvapí výkonným osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 617 či 2 GB pamäťou RAM. Vnútornú 16 GB pamäť je pritom možné rozšíriť pomocou pamäťových kariet. Každý deň oceníš aj čítačku odtlačkov prstov a pochváliť sa budeš môcť fotografiami z hlavného 16 Mpx fotoaparátu s laserovým a automatickým zaostrovaním s detekciou fázy (PDAF).

Za novinku zaplatíš iba 269 €, teraz ju však môžeš aj vyhrať. Stačí správne odpovedať na tri súťažné otázky (pomoc nájdeš aj na stránke Lenovo) a mať šťastie pri záverečnom žrebovaní.

lenovologo-pos-red

SÚŤAŽ UKONČENÁPoznáme výhercu Moto G4 Plus!

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku