Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhraj Moto G4 Plus!

Vyhraj Moto G4 Plus!
TECHBOX
Vyhraj Moto G4 Plus!

Na sklonku leta, keď v nás doznievajú dojmy z prázdnin či dovoleniek, prichádza nová súťaž o elegantnú novinku. Tentokrát je v hre výkonný smartfón Moto G4 Plus s výborným fotoaparátom a rýchlym nabíjaním.

Moto G4 Plus je smartfón, ktorý nerobí kompromisy. Už na prvý pohľad ťa zaujme kovovým rámikom a zadným krytom s praktickým vrúbkovaním.

Výborne sa drží v ruke, pričom má veľký 5,5-palcový Full HD displej a výkonnú 3 000 mAh batériu s rýchlym nabíjaním vďaka technológii TurboPower. Novinka ponúka aj operačný systém Android 6.0.1 v čistej a prehľadnej verzii.

Zdroj | Lenovo

Moto G4 Plus ťa prekvapí výkonným osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 617 či 2 GB pamäťou RAM. Vnútornú 16 GB pamäť je pritom možné rozšíriť pomocou pamäťových kariet. Každý deň oceníš aj čítačku odtlačkov prstov a pochváliť sa budeš môcť fotografiami z hlavného 16 Mpx fotoaparátu s laserovým a automatickým zaostrovaním s detekciou fázy (PDAF).

Za novinku zaplatíš iba 269 €, teraz ju však môžeš aj vyhrať. Stačí správne odpovedať na tri súťažné otázky (pomoc nájdeš aj na stránke Lenovo) a mať šťastie pri záverečnom žrebovaní.

Pozrite si

Poznáme výhercu Moto G4 Plus!

Zdroj