Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhraj extra výkonný zvlhčovač vzduchu Karl od Stadler Form!

Vyhraj extra výkonný zvlhčovač vzduchu Karl od Stadler Form!
TECHBOX
Vyhraj extra výkonný zvlhčovač vzduchu Karl od Stadler Form!

Mnoho ľudí si to ani neuvedomuje, no za ich upchatým nosom, bolesťou hlavy či podráždením očí sa môže ukrývať pomerne nenápadný vinník – suchý vzduch. Riešenie? Samozrejme zvlhčovač vzduchu. Nie je však zvlhčovač ako zvlhčovač.

Suchý vzduch je bežným problémom v domácnostiach i kanceláriách najmä v zimných mesiacoch, kedy tieto priestory vykurujeme a zároveň vetráme suchým mrazivým vzduchom. Rovnako dôkladne, ako v týchto mesiacoch ovládame naše termostaty, by sme však mali regulovať aj úroveň vlhkosti v priestoroch, kde práve trávime najviac času.

Do hry práve včas prichádzajú nové zvlhčovače vzduchu Karl a Karl Big od švajčiarskej spoločnosti Stadler Form, ktoré dokážu vzduch vo vašom okolí zvlhčiť účinne, ale zároveň úsporne a potichu. Vďaka inteligentnej technológii Adaptive Humidity si sami regulujú výkon na základe rozdielu medzi nastavenou cieľovou a aktuálnou vlhkosťou vzduchu v miestnosti.

Obsah pokračuje pod reklamou

Aký je rozdiel medzi modelmi Karl a Karl Big? Po stránke dizajnu i funkcií ide o prakticky identické zvlhčovače, ktoré sa od seba líšia veľkosťou a okrem iného teda aj kapacitou a výkonom. Karl je vhodný do miestností maximálne s rozlohou 100 m2/250 m3, kým Karl Big si poradí s miestnosťami s rozlohou až do 150 m2/375 m3.

Ich spoločná funkcia Adaptive Humidity sa stará o automatickú reguláciu vlhkosti. Vybrať si môžete zo štyroch úrovní (40 %, 45 %, 50 % a 55 %), po ktorej dosiahnutí sa zvlhčovač automaticky vypne, vďaka čomu sa nemôže stať, že by ste miestnosť presýtili vlhkým vzduchom. Samozrejme, akonáhle vlhkosť vzduchu klesne pod nastavenú, resp. požadovanú úroveň, zvlhčovač vzduchu sa znovu spustí. Prevádzka týchto zvlhčovačov je navyše mimoriadne tichá, vďaka čomu môžu si ich môžete nechať pokojne zapnuté aj v noci.

Okrem dotykových tlačidiel umiestnených vo vrchnej časti zvlhčovača vám na jeho ovládanie perfektne poslúži aj mobilná aplikácia Smart Life. Tá vám umožní zvlhčovač na diaľku vypínať a zapínať, zvoliť si želanú úroveň vlhkosti, upraviť výkon, aktivovať detský zámok či časovač a hlavne skontrolovať úroveň vlhkosti v miestnosti.

Pod spomínaným dôrazom na čistotu pri Karlovi narážame nielen na jeho možnosť jeho jednoduchej údržby, ale aj dvojicu antibakteriálnych zvlhčovacích filtrov, ktoré pre odparovanie takmer dokonale čistej vody dopĺňa dezinfekčná kocka Water Cube.

O tom, ako nám Karl od Stadler Form pomohol vyriešiť problémy so suchým vzduchom v našej redakcii, ste si už mohli prečítať v našom nedávnom článku a teší nás, že vás naše skúsenosti i samotný Karl zaujali. Rozhodli sme sa preto, že sa s vami o jeden kus Stadler Form Karl podelíme v našej najnovšej súťaži!

Úplne nový, nerozbalený kus extra výkonného zvlhčovača vzduchu Karl môžete vyhrať na našom Instagramovom účte techbox.sk. Stačí sa prekliknúť na náš súťažný príspevok, splniť dve jednoduché podmienky a ste v hre. Držíme palce! Hráme do polnoci 30. 11. 2022.

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Zdroj