Reklama

Vyhraj cool smartfón Coolpad Porto

Zdroj | Coolpad
Roman Calík
Zdroj | Coolpad
Zdroj | Coolpad

Chcete štýlový smartfón, ktorý vás poteší hardvérovou výbavou za cenu, akú by ste nečakali? Napriek tomu, že nový Coolpad Porto je cenovo dostupný, nemusíte si ho kupovať. Môžete ho vyhrať.

Pozrite si

Coolpad Porto: cenová bomba pre tínedžerov

Coolpad je nová značka na našom trhu s dlhoročnou tradíciou v rodnej Číne. Kompaktný Coolpad Porto so 4,66-palcovým IPS displejom vás zaujme už na prvý pohľad moderným dizajnom a kvalitným spracovaním. Poteší však aj hardvérovou výbavou. Môžete sa totiž tešiť na operačný systém Android 5.1.1. s množstvom aplikácií, ktorý beží na štvorjadrovom procesore Qualcomm Snapdragon 410.

Zdroj | Coolpad

Vstavanú 8 GB pamäť môžete dokonca rozšíriť pomocou microSD pamäťových kariet. Výhodou je rozhodne podpora rýchlych sietí štvrtej generácie. Určite by ste však v tejto cenovej kategórii nečakali infraport, ktorý smartfón taktiež ponúka. Môžete tak pomocou Coolpad Porto ovládať kľudne aj váš televízor.

Pre nadšencov fotografovania sú k dispozícii dva fotoaparáty. Hlavný s rozlíšením 8 Mpx a podporu HDR dokáže nahrávať videá vo Full HD rozlíšení. Pritom svetelnosť objektívu je f/2.0, takže sa môžete tešiť aj na pekné fotografie pri horších svetelných podmienkach. Predný fotoaparát zase zaujme 5 Mpx rozlíšením pre kvalitnejšie selfie fotografie.

A to najlepšie na koniec, Coolpad Porto stojí iba 139 €. Je veľkým hitom aj u operátora O2. No vy nemusíte platiť, stačí správne odpovedať na dve súťažné otázky najneskôr do 12. novembra 2015 a už o dva týždne sa z novinky môžete tešiť možno práve vy.

Pozrite si

Poznáme výhercu smartfónu Coolpad Porto

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.