Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyberte si z bohatého príslušenstva pre Samsung Galaxy S7 edge a S7

Vyberte si z bohatého príslušenstva pre Samsung Galaxy S7 edge a S7
Imrich Maťo
Vyberte si z bohatého príslušenstva pre Samsung Galaxy S7 edge a S7

V piatok 11. 3. 2016 sa začal oficiálny predaj nový vlajkových lidí, smartfónov Samsung Galaxy S7 a S7 edge a už je k nim pripravené aj rôznorodé príslušenstvo. Samsung pripravil širokú ponuku puzdier a krytov. V ponuke je aj špeciálna externá batéria.

Pozrite si

Samsung Galaxy S7 edge – takto má vyzerať Android smartfón

LED View Cover

Zdroj | Samsung
Pozrite si

Exkluzívna starostlivosť pre majiteľov Samsung Galaxy S7 edge a S7

Flipové puzdro s LED diódami a s vnútorným vreckom poslúži nie len na ochranu smartfónov Galaxy S7 edge či S7. Animácie LED diód vás upozornia na dôležité oznámenia, aj keď je displej telefónu vypnutý. Potiahnutím prsta cez kryt môžete prijímať hovory.

Za pomoci špeciálnych ikon, ktoré priradíte k svojim kontaktom, viete, kto volá. Puzdro LED View Cover bude k dispozícii v čiernom, zlatom a striebornom prevedení za 69,90 €.

Pozrite si

Samsung Galaxy S7 v redakcii TECHBOXu

Ochranný kryt s klávesnicou

Zdroj | Samsung

Fanúšikovia hardvérovej QWERTY klávesnice si v dobe dotykových smartfónov nemajú príliš z čoho vyberať. Preto nových majiteľov smartfónov Galaxy S7 a S7 edge určite poteší plne funkčná odnímateľná QWERTY klávesnicu. Ochranný kryt s klávesnicou bude dostupný v čiernej a zlatej farbe za 59,90 €.

Pozrite si

Samsung Galaxy S7 edge naživo v redakcii

Kožený zadný kryt

Zdroj | Samsung

Leather Cover je presne strihaný na miery pre Galaxy S7 edge i S7. Ako si môžete všimnúť, dodáva zariadeniam elegantný, luxusný vzhľad. Navyše je príjemný na dotyk. Kryt vyrobený z čiernej kože bude v predaji za 39,90 €.

Pozrite si

SÚBOJ GENERÁCIÍ | Samsung Galaxy S7 vs Samsung Galaxy S6

Puzdrá Clear View, S View a flipové puzdro s vreckom

V ponuke príslušenstva Samsung necmú chýbať tradičné stálice, ktorými sú praktické puzdrá s priesvitnou prednou časťou (Clear View), s výrezom pre displej (S View) a s celistvou prednou časťou, ktorá ukrýva vrecko napríklad na vizitku.

Pozrite si

Samsung Galaxy S7 vs top-end konkurencia

Puzdrá sú v ponuke v čiernom, zlatom, striebornom a bielom prevedení. Odporúčaná maloobchodná cena bude 59,90 € za Clear View (čierne, zlaté, strieborné), 49,90 € za S View (čierne, biele, zlaté) a 29,90 € za flipové puzdro s vreckom Flip Wallet (čierne, biele).

Pozrite si

FOTOSÚBOJ | Samsung Galaxy S7 edge vs Galaxy S6 edge+

Bezdrôtová externá batéria Back pack

Úplnou novinkou v ponuke príslušenstva je bezdrôtový Back pack, ktorý využijete v situáciách, keď nie je poruke elektrická zásuvka. Záložnú batériu len nasadíte na zadnú časť smartfónu ako bežný kryt. Back Pack má indikátor napájania, ktorý oznamuje zostávajúcu kapacitu batérie. V predaji bude v čiernej farbe za 89,90 €.

 

Spomínané príslušenstvo za začne predávať v priebehu tohto mesiaca. Tak čo, už máte vybratého svojho favorita?

Zdroj