Reklama

Do VÚB Mobil Banking pribudli nové funkcie

Zdroj | VÚB
Imrich Maťo
Zdroj | VÚB
Zdroj | VÚB

Mobilná aplikácia Mobil Banking od VÚB dostala ďalšie vylepšenia, ktoré vám ešte viac uľahčia spravovanie financií.

Pozrite si

VÚB Mobil Banking má nové funkcie a prihlásenie odtlačkom prsta aj pre Android

Jednou z najvýraznejších noviniek je možnosť zaslať výpis na emailovú adresu pre vybraný produkt a za zvolené obdobie. Výpisy sú dostupné za posledných 18 mesiacov od aktuálneho dátumu. Máte možnosť zvoliť si adresu, na ktorú chcete výpis zaslať ako aj spôsob, akým ho chce zaslať. Buď šifrovane vo formáte ZIP alebo nešifrovaný vo formáte PDF.

Zdroj | VÚB

Novinkou je aj možnosť filtrovať svoje pohyby na účte podľa platobného partnera. Výber platobného partnera prebieha zo zoznamu rovnako ako pri zadávaní platby. Môžete si zvoliť, či chcete vidieť kreditné, debetné alebo všetky transakcie.

Zdroj | VÚB

Funkcia Plánované platby umožňuje lepší prehľad o čakajúcich platbách a trvalých príkazoch. Suma sa vždy aktualizuje a zobrazuje plánované platby od daného dňa do konca kalendárneho mesiaca. Platby, ktoré v danom mesiaci už z účtu odišli, sa doň nezapočítavajú.

Zdroj | VÚB

Vylepšenia sa dočkala aj menová kalkulačka v ktorej máte možnosť vytiahnuť si do vrchného panelu až 5 obľúbených mien. V aplikácii nájdete aj prehľad podľa produktov a následne aj rozdelenie do jednotlivých fondov. Pribudli grafy, prehľadné rozdelenie investícií podľa meny a tiež prepočet do meny eur v prípade investícií v cudzích menách.

Klientom Magnifica pribudla možnosť naplánovať si stretnutie so svojim osobným bankárom. Čas schôdzky je možné nastaviť v rozpätí od 10:00 – 16.00 hod. a môžete si tiež zvoliť typ produktu, ktorého sa bude schôdzka týkať.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.