Viete, ako využiť vianočné bonusy operátora na maximum?

ZDROJ | Pixabay

Kto rýchlo dáva, dvakrát dáva. Kto rozdáva na Vianoce, obdarúva s láskou. Orange sa tento rok poriadne udrel po vrecku a ponúka vám veľa možností ako využiť benefity a výhodne získať rôzne služby, dáta navyše, ale aj zariadenia. Pozrite sa s nami, čo na vás čaká.

Orange v rámci vianočnej nádielky prináša široký výber zariadení, kde nájdete aj dvojičky smartfónov za super ceny, 5G smartfóny, notebooky, smarthodinky, ale i repasované iPhony od Apple.

Samsung Galaxy S20 FE má 6,5″ FHD+ Infinity-O displej. Trojitému fotoaparátu pomáha AI, vaše zábery budú plné detailov a farieb.ZDROJ | Samsung

Dvojičky od obľúbených značiek Samsung a Xiaomi môžete získať už od 1 €. Ako je to možné? Veľmi jednoducho!

Stačí ak si vezmete smartfón Samsung Galaxy S20 FE, ktorý v Orangei viete bežne kúpiť za 579 €, samozrejme k paušálom Go ho získate výhodnejšie. K nemu môžete získať bez viazanosti model Samsung Galaxy A12 32 GB za 1 €. Smartfón má webkameru s rozlíšením 8 Mpx, batéria je vybavená 5 000 mAh kapacitou. Plná cena tohto modelu je pritom až 159 €. Vy ho môžete mať za jediné euro.

Druhá dvojička je od Xiaomi. Získate ju, ak si vyberiete ultraľahký model Xiaomi 11 Lite 5G New Edition. V rámci vianočnej kampane môžete mať tento smartfón vo výhodnej kombinácii s hlasovým paušálom Go, kedy k nemu získate druhý mobil Xiaomi Redmi 9A bez viazanosti len za 1 €. Určite vás poteší 13 Mpx fotoaparát a displej s rozlíšením 720 × 1 600 px. Plná cena modelu, ktorý získate za jediné euro je 115 €.

Pozrite siČo je to LOVE a aké benefity s týmto balíkom získate v čase Vianoc?

Orange vracia do ponuky aj prelomový Apple iPhone X so 64 GB pamäťou v repasovanej verzii za výhodnú cenu a s nezmenenou 2-ročnou zárukou. Smartfón sa predáva v šedej farbe za 449 €. Samozrejme k paušálom Go ho viete získať výrazne lacnejšie. Ďalší repasovaný smartfón od Apple je iPhone 8, ten si viete kúpiť za 311 €. Vďaka tejto ponuke ušetríte nemalé peniaze, ale aj životné prostredie.

Z 5G smartfónov si môžete vybrať aj Xiaomi 11T 128GB 5G, Ten patrí vďaka špičkovému fotoaparátu so 108 Mpx medzi extra triedu foto smartfónov. Má 6,67″ 120 Hz AMOLED displej s technológiou TrueColor patrí k špičke súčasných technológií. V Orangei ho kúpite opäť s paušálmi Go mimoriadne výhodne.

Strednú triednu smartfónov zastupuje Huawei Nova 9 so 6,57″ displejom a 128 GB pamäťou. K tomuto smartfónu u operátora Orange viete za jediné euro získať aj biele Bluetooth slúchadlá Huawei Freebuds 4i v hodnote 69 €. Druhou novinkou od Huawei je Nova 8i so 120 Hz displejom, 64 Mpx fotoaparátom a podporou rýchlonabíjania. Z ďalších noviniek tu nájdete Xiaomi Redmi 10, Oppo Reno 5 5G a Oppo Reno 5Z 5G iba za 359 €.

Vianočné akcie nie sú len o telefónoch, ktoré k paušálom Go získate mimoriadne výhodne. V Orangei viete získať aj iné zariadenia, napríklad herné konzoly, notebooky, smarthodinky, tablety, bezdrôtové slúchadlá či doplnky pre smart domácnosť. Výber je skutočne bohatý a príjemne vás prekvapí.

Spomenúť môžeme smarthodinky Huawei Watch 3 Pro, s ktorými sa môžete pripojiť do siete LTE cez-eSIM kartu. Nechýbajú Apple Watch Series 7, Samsung Galaxy Watch4 Classic, či detské monitorovacie hodinky TCL MoveTime MT42.

Z Orangeu si môžete odniesť rovno pod stromček hernú konzolu Sony Playstation 5, ku ktorej dostanete ako bonus hru Spiderman.

Kompletnú a aktuálnu vianočnú ponuku nájdete na webstránke Orange, alebo vás s ňou zoznámia pracovníci v kamenných predajniach.

V rámci aktuálnej vianočnej ponuky viete získať pevný internet bez inštalačných resp. aktivačných poplatkov, získate tiež ďalšiu zľavu 21 € (1 € mesačne počas 21 mesiacov) pre program Home Basic. Program Home Optimal zase dostanete so zľavou až 73,50 €.

Skvelou vianočnou ponukou je benefit v rámci akcie #dnesdatujem, ktorú poznajú majitelia paušálov Go Yoxo. Ak si vezmete nové zariadenie od Orangeu, získate na 24 mesiacov (paušál Go 30, Go 40, Go 65 a Data 30) alebo na 6 mesiacov (paušál Go 15, Go 20, Go Data 15 a Go Data 20) neobmedzené dáta na ľubovoľný deň. Takýchto dní môžete mať počas mesiaca 8(!), stačí si ich vybrať cez webstránku Orange v Zákazníckej zóne alebo cez aplikáciu Orangeu. Dáta sú platné v deň, keď si ich aktivujete do polnoci príslušného dňa.

Pokiaľ využívate službu Navzájom zadarmo, dostanete v rámci Vianoc dvojnásobok dát na 3 mesiace. To nie je všetko – ak si spojíte paušál s inou službou v balíku Love, získate dvojnásobok dát až na 24 mesiacov! Benefit vás neminie ani vtedy, ak máte neobmedzené dáta. Zvýši sa vám dátová hranica, po ktorej dátujete pomalšie (FUP) z 1 000 GB na 2 000 GB. Nesmiete však zabudnúť na aktiváciu tohto benefitu.

Tí, ktorí používajú, resp. chcú využívať Orange TV, môžu získať mesiac bezplatného prémiového balíka HBO. Počas decembra a vianočných prázdnin to padne určite veľmi vhod. Bonusový balík obsahuje HBO, HBO 2 a HBO 3.

Čo ak používate predplatenku Prima? Vianočná kampaň myslela aj na vás. Stačí ak si aktivujete novú Prima kartu, získate bonusový kredit vo výške prvého dobitia. V tomto prípade doslova platí, že čím viac dáte, viac aj dostanete späť.

Orange myslel aj na tých, ktorí ešte nevyužívajú jeho služby. Pripravil vianočnú odmenu pre verných aj nových zákazníkov za odporučenie – 5 GB dát na 12 mesiacov. Viac informácií nájdete v samostatnom článku.

ZDROJ | Pixabay

V Orangei navyše už vo veľkom beží Vianočná súťaž. Hrá sa až o 64 smart televízorov Samsung QLED a 64 elektrických kolobežiek Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2. Do súťaže sa zapojíte jednoducho, stačí ak si do 16. decembra 2021 aktivujete v Orangei nový paušál, internet, televíziu, resp. balík služieb LOVE. Súťaže sa zúčastníte tiež, ak si predĺžite aspoň jednu službu, ktorú už v Orangei využívate, resp. si k nej zoberiete nové zariadenie.

Pozrite siAko prejsť do Orangeu s odmenou, ktorá sa neodmieta?

Po nákupe, výmene alebo predĺžení zmluvy dostanete súťažnú SMS, na ktorú vám stači odpovedať textom HRAM a môžete vyhrať jednu cenu zo 7 kolobežiek a 7 televízorov, ktoré sa losujú každý týždeň. To sú Vianoce, že? Vďaka Orangeu.

Článok sme pripravili v spolupráci s partnerom Orange Slovensko.

Komentáre k článku