Reklama

Viete ako sa perie po novom? S technológiou WashTower!

Zdroj | LG
Richard Pliešovský
Zdroj | LG
Zdroj | LG

LG na CES 2022 predstavilo aj nové riešenia pre pranie a sušenie. Vynovené spotrebiče sú vybavené zdokonalenou technológiou LG Artificial Intelligence Direct Drive, osvedčenou parnou technológiou a radom funkcií, vďaka ktorým je pranie a sušenie bielizne oveľa pohodlnejšie.

Nová kombinácia práčky a sušičky dokáže vďaka vylepšenej technológii LG AI DD rozpoznať množstvo náplne, typ tkaniny a mieru znečistenia. Práčka vie automaticky pridať ideálne množstvo pracieho prostriedku a upraví optimálny program prania.

Práčka využíva parnú technológiu LG. Pre väčšie používateľské pohodlie odosiela funkcia LG Smart Pairing informácie z práčky do sušičky a odporúča optimálny cyklus sušenia, takže ho nie je nutné odhadovať, ani čokoľvek nastavovať. Ideálne pre všetkých ktorí neabsolvovali vysokú školu ovládania takýchto spotrebičov.

Prvý model sušičky LG vybavený technológiou AI DD získal vylepšenú podporu umelej inteligencie. Tá kontroluje pohyb a automaticky vyberá vhodné nastavenie pre vhodnú starostlivosť o tkaniny a čo najkratšiu dobu sušenia. Technológia umelej inteligencie umožňuje odpozorovať vaše návyky a preferencie pri praní a neskôr prispôsobí možnosti sušenia na mieru. Infračervený senzor počas cyklu sušenia meria teplotu bielizne a automaticky prispôsobuje režim, aby bolo prádlo rovnomerne usušené. Vďaka funkcii párovania cez Bluetooth dokážete ovládať spotrebiče len z ovládacieho panela práčky.

Zdroj | LG

S priestorovo úsporným dizajnom prichádza práčka so sušičkou LG WashTower s tepelným čerpadlom DUAL Inverter Heat Pump. Ide o optimálnu alternatívu ku konvenčným kombináciám práčky a sušičky. Spredu plnená práčka využíva technológiu AI DD. Sušička využíva technológiu LG DUAL Inverter Heat Pump na zníženie spotreby energie sušením pri nízkej teplote po celý čas cyklu. LG WashTower má nižšiu výšku a vďaka dizajnu bez zadného vývodu pomáha šetriť miesto. Bezvývodová konštrukcia vám ušetrí nepríjemnosti spojené s nutnosťou pravidelného prístupu k zadným hadiciam a ich čisteniu.

Ďalšia dvojica spotrebičov spája vysoký výkon a štýl, takže sa hodí do väčšiny interiérov. WashTower má dvierka z čierneho tvrdeného skla, ozdobné chromované prvky a povrchovú úpravu z čiernej ocele s vysokou odolnosťou proti poškriabaniu. Hladký, plochý dizajn prispieva k luxusnému vzhľadu a prináša minimalistickú, no modernú estetiku s prístupným ovládacím panelom Center Control.

Pozrite si

WashTower od LG mení spôsob prania a sušenia bielizne

„Vďaka pokročilej technológii umelej inteligencie od LG a unikátnym funkciám ponúkajú tieto nové spotrebiče LG šetrnú starostlivosť o tkaniny a odevy,“ povedal Lyu Jae-cheol, prezident spoločnosti LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company. „Pretože načúvame potrebám skutočných ľudí a opierame sa o naše bohaté skúsenosti a odborné znalosti na globálnom trhu domácich spotrebičov, sme schopní poskytnúť spotrebiteľom riešenie pre lepší život.“

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.