Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vieme, kde kúpite fitness náramok Xiaomi Mi Smart Band 6 až o 30 % lacnejšie!

Vieme, kde kúpite fitness náramok Xiaomi Mi Smart Band 6 až o 30 % lacnejšie!
Zdroj | Xiaomi
Richard Pliešovský
Vieme, kde kúpite fitness náramok Xiaomi Mi Smart Band 6 až o 30 % lacnejšie!
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Fitness náramky sú mimoriadne obľúbenými inteligentnými zariadeniami, ktoré predstavujú predĺženú ruku smartfónov. Zavedenou značkou, ktorá patrí medzi najpredávanejšie aj v tomto segmente je čínske Xiaomi. Na jar predstavilo nový model, Mi Smart Band 6. Preto nás potešilo, keď sme našli tohto šikovného pomocníka so skvelou 30 % zľavou.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené v pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Ako už z názvu vyplýva, Mi Smart Band 6 nahrádza predchádzajúcu generáciu Smart Band 5 a nejde len o kozmetické vylepšenia. Novinka má až o 50 % väčší displej s úzkymi rámikmi. Ide o 1,56 palcový AMOLED displej s rozlíšením 154 x 486 px, jemnosťou zobrazenia 326 ppi a jasom do 450 nitov.

Zdroj | Xiaomi

Aj keď má batéria 125 mAh, výrobca sľubuje 14-dňovú výdrž na jedno nabitie. Náramok vás teda nebude vyrušovať neustálou potrebou nabíjania. K dispozícii máte 60 ciferníkov, so smartfónom si ho spárujete cez appku Mi Wear. Mi Smart Band 6 podporuje operačné systémy Android (od 5.0) a iOS (od 10.0).

Pozrite si

Celý ekosystém a až 50 % zľavy – Xiaomi otvorilo v Bratislave nový Mi Store

Náramok má senzor srdcového tepu, senzor PPG, snímač saturácie krvi kyslíkom (SpO2), 3-osový akcelerometer a gyroskop. Vodeodolnosť je garantovaná do hĺbky 50 metrov. Športovcov poteší 30 fitness režimov, 6 z nich sa spustí automaticky (chôdza, beh, eliptický tréning, bežecký pás, cyklistika a veslovanie).

Zdroj | Xiaomi

Fitness náramok Xiaomi Mi Smart Band 6 sa bežne predáva za 45,90 €, no aktuálne ich kúpite od 32,00 €. To je zľava vo výške 30%. Za lepšiu cenu ho momentálne nekúpite nikde na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.