Reklama

Vieme, ako si efektívne spravovať platby. Spoznajte službu PREMIUM API

TECHBOX

Viete, že v známej banke myslia aj na to, aby vám uľahčili párovanie platieb vašich faktúr? Ak ste ešte nepočuli o službe PREMIUM API – účty, je najvyšší čas ušetriť čas, samozrejme ten váš. Čas sú peniaze a ak máte napríklad e-shop alebo spravujete športový klub, možno po vzhliadnutí nášho nového videa získate čas na to, čo ste dlhšie odkladali. PREMIUM API je totiž služba, ktorá nás nadchla a nadchne určite aj vás.

Predstavte si, že vám niekto uhradí faktúru. Ako sa o tom dozviete? Ak máte Tatra banku, môžete sa prihlásiť do Internet bankingu alebo mobilnej aplikácie Tatra banka. Uvítali by ste však, keby váš účtovný alebo fakturačný systém automaticky zistil, že faktúra je uhradená? Presne o tom je služba PREMIUM API.

Môžete si totiž prepojiť váš systém s vašim účtom cez API rozhranie. Vďaka tomu viete napríklad automaticky odoslať tovar vášmu zákazníkovi vo vašom e-shope. Ak vám zákazník uhradí faktúru, váš účtovný systém automaticky spáruje prijatú platbu s faktúrou a vy môžete spustiť proces odoslania objednávky. Dobrou správou je, že služba je u mnohých partnerov bezplatná alebo len za minimálny poplatok, navyše je dostupná nonstop. Jediné čo musíte urobiť je implementovať službu do svojho systému.

To vám umožní množstvo známych partnerov, ako sú KROS, SuperFaktúra, Účto+ či napríklad Billdu alebo Accai. S takouto užitočnou inováciou prišla práve Tatra banka. Ušetrí vám čas, viete si lepšie plánovať cashflow, jednoducho uľahčí vám ako podnikateľovi život. Predstavte si, že máte viac účtov, kde prijímate platby. Takto vidíte ihneď, napríklad v KROSE, ktoré faktúry sú uhradené. Totiž služba PREMIUM API umožňuje aj prístup k účtom v iných bankách.

Vo videu, ktoré sme pre vás pripravili vám ukážeme, ako si Premium API nastavíte v účtovnom systéme KROS Fakturácia. Ako je to s poplatkami za službu PREMIUM API, ale aj na ďalšie zaujímavé informácie o službe sme sa dokonca opýtali aj zástupkyne regionálneho riaditeľa Tatra banky, Lenky Rebrovovej. Určite si pozrite naše video.

Nastavenie takéhoto automatického párovania platieb vám pritom zaberie doslova pár minút. Takéto prepojenie s bankou pre automatické párovanie platieb je platné 90 dní od jeho vytvorenia, po tomto období je pre bezpečnosť potrebné spárovanie s bankou jednoduchým spôsobom predĺžiť na nové obdobie. Budete nadšení, keď zistíte, že každá transakcia sa automaticky spáruje so systémom KROS a s vystavenou faktúrou. Vy totiž rovno vidíte zmenu stavu faktúry na Uhradená. Podobne jednoduché je to aj u iných prevádzkovateľov fakturačných systémov.

Koho takéto automatické párovanie platieb poteší? Ak máte e-shop, je to služba na nezaplatenie. Hodí sa však aj pre športové kluby, ihneď totiž viete, ktorý člen klubu má uhradený poplatok. Využitie služby PREMIUM API je vhodné aj pre zľavové portály, predplatné rôznych služieb napríklad vo vydavateľstvách či pre poskytovateľov internetu či energií.

Služba automatického párovania platieb PREMIUM API od Tatra banky je skutočne lákavou inováciou pre všetkých, ktorí chcú šetriť čas a venovať ho rozvoju svojho biznisu.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.