Reklama

Vieme, ako si aktivujete eSIM v Apple iPhone XR

Roman Calík

Vedeli ste o tom, že v novom Apple iPhone XR už nemusíte používať klasickú plastovú nano-SIM kartu? V Orangei je totiž možné aktivovať si najmodernejšiu eSIM, vďaka ktorej získate vo svojom smartfóne nielen SIM bez akýchkoľvek starostí, ale aj možnosť používať dve SIM karty naraz. Pozrite si naše video, aké je to jednoduché.

V Orangei, ako u jediného operátora na Slovensku, sa môžete rozhodnúť pre najmodernejší spôsob využívania služieb operátora vďaka eSIM. Elektronickú SIM kartu podporuje aj najnovší a najdostupnejší Apple iPhone XR. Ak si chcete eSIM vo svojom novom Apple iPhone XR aktivovať, potrebujete mať v smartfóne verziu softvéru iOS 12.1.2. (16C101) a vyššie.

Pozrite si

AKO si aktivujete eSIM na Samsung Galaxy Watch

Potrebný je tiež eSIM profil, ktorý reprezentuje váš vybraný paušál u operátora. Svoj eSIM profil získate vo forme QR kódu. Potom je to už veľmi jednoduché. Pozrite si naše video z aktivácie eSIM na smartfóne Apple iPhone XR, ktorý stále čaká na certifikáciu eSIM pre náš trh.

Video sme pripravili v spolupráci s operátorom Orange.

UPOZORNENIE: Služba eSIM je zatiaľ oficiálne spustená iba na hodinkách Samsung Galaxy Watch. Na zariadeniach Apple je možné oficiálne eSIM používať až po získaní Apple certifikácie.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.