Reklama

Veľa zábavy za málo peňazí? Neprehliadnite Xbox Series S, opäť v zľave

Zdroj | unsplash/Jaime Marrero
Michal Sobek
Zdroj | unsplash/Jaime Marrero
Zdroj | unsplash/Jaime Marrero

Spoločnosť Microsoft má bohaté skúsenosti s hernými konzolami, pričom je stále priamym súperom pre konkurenčný Sony PlayStation. Kúpou Xboxu Series S teraz ušetríte až 23 %.

Už sú tomu takmer štyri roky, čo Microsoft fenomenálne predstavil najväčšiu konkurenciu pre PlayStation 5, a to Xbox Series X. Pre tých, čo si nepotrpia až tak na rozlíšení a chceli by niečo ušetriť, pre tých je práve Xbox Series S.

Obsah pokračuje pod reklamou

Je zhruba polovičnej veľkosti ako Xbox Series X a je v elegantnej bielej farbe. Navyše na ňom spustíte všetky moderné hry určené na túto platformu, pričom takých hier sú stovky.

Hlavnou nevýhodou je to, že nepodporuje 4K rozlíšenie, ale len Full HD, a to až pri 120 fps. Microsoft ale nasadil technológiu dokresľovania pixelov od 4K rozlíšenia.

Na ukladanie hier slúži 512-gigabajtové úložisko, čo na dnešné hry sa nemusí zdať veľa, avšak môžete ho jednoducho rozšíriť napojením ďalšieho externého úložiska.

Zdroj | Microsoft

Avšak je tu ešte jeden podstatný rozdiel oproti vybavenejšiemu modelu Xbox Series X, ktorým je absencia mechaniky na disky. To v konečnom dôsledku znamená, že hry si budeme musieť kupovať len online v rámci oficiálneho obchodu s aplikáciami.

Čo sa týka rozmiestnená prvkov, tak vpredu sa nachádza zapínacie tlačidlo a USB-A konektor. Vzadu je zase napájanie, HDMI konektor, dvojica USB-A konektorov a ethernetový konektor. Jednoducho všetko, čo budete potrebovať.

Herná konzola Xbox Series S zamierila do predaja za veľmi atraktívnu oficiálnu cenu 299 eur. Teraz ju však viete kúpiť už za 229 eura, čo predstavuje úsporu 70 eur alebo aj 23 %. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.