Vďaka špeciálnemu pántu ErgoLift je používanie nového ASUS ZenBook 14 zábavou

ASUS ZenBook 14 UX433FN ponúka vo svojich kompaktných rozmeroch hneď niekoľko šikovných vychytávok, ktoré stoja za pozornosť. Okrem bezrámikového displeju NanoEdgeunikátneho NumberPadu je to aj špeciálny pánt ErgoLift, ktorý má hneď niekoľko funkcií.

Pri výbere notebooku najčastejšie pozeráme na výkon, výdrž batérie, veľkosť alebo hmotnosť. To všetko sú samozrejme dôležité parametre, no popri týchto takzvaných papierových parametroch by sme nemali zabúdať ani na pohodlie, ktoré je najmä pri pracovnej produktivite veľmi dôležité.

ASUS ZenBook 14 UX433FN ponúka takéto pohodlie vďaka špeciálnemu pántu ErgoLift, ktorý má vďaka jednoduchému konštrukčnému triku hneď niekoľko funkcií. Notebook po otvorení stojí vďaka pántu ErgoLift na samotnom displeji, vďaka čomu ponúka ideálny 3-stupňový sklon pre pohodlné písanie na klávesnici a používanie dotykovej numerickej klávesnice ukrytej v touchpade.

Displej je možné nakloniť až do 145-stupňového uhlu, čím ASUS ZenBook 14 UX443FN prekonáva maximálny náklon displeja väčšiny notebookov. Displej tak môžete nakloniť do ideálnej polohy podľa aktuálnych potrieb, pričom si vďaka jeho matnému povrchu nemusíte robiť starosti ani s nepríjemnými odrazmi, ktoré by vás rušili pri práci.

Pozrite siASUS ZenBook 14 si zamilujete nielen kvôli 14“ displeju v tele 13,3“ notebooku!

ErgoLift okrem pohodlia pri práci zlepšuje aj chladenie, ktoré má tak viac priestoru na prietok vzduchu. Výkonný procesor Intel Core i7 ôsmej generácie a dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce MX150 tak poskytnú maximálny výkon aj pri náročnej práci a dlhodobej záťaži.

Viac priestoru vplýva pozitívne aj na reproduktory, ktoré tak môžu poskytnúť čistejší zvuk so zvýšenou odozvou basov. Reproduktory ladené tímom ASUS Golden Ear v spolupráci so spoločnosťou Harman Kardon tak môžu byť elegantne ukryté na spodnej strane notebooku aj bez toho, aby tým bola ovplyvnená hlasitosť a kvalita zvuku.

Hoci plní ErgoLift niekoľko funkcií súčasne, pri práci aj pri prenášaní je v podstate neviditeľný a elegantne splýva so zvyškom dizajnu. Napokon, aj vďaka tomuto pántu môže tento kompaktný notebook ponúknuť až 14“ Full HD displej v tele bežného 13,3“ notebooku.

Konštrukčnú šikovnosť tohto notebooku napokon podtrhuje aj fakt, že ASUS ZenBook UX433FN spĺňa náročný vojenský štandard MIL-STD-810G. Pri jeho plnení musel ZenBook prejsť náročnými testovacími cyklami, ktoré zahŕňali test pádom, vibračný test, test extrémnej nadmorskej výšky, ale aj vysokoteplotný a nízkoteplotný test.

Nech už teda potrebujete pracovať kdekoľvek a kedykoľvek, o ASUS ZenBook UX433FN sa rozhodne nemusíte báť a aj vďaka pántu ErgoLift si môžete užívať maximálne pohodlie pri jeho používaní. Na dlhých cestách vás navyše určite poteší až 14-hodinová výdrž batérie.

Pozrite siASUS ZenBook 14 ukrýva numerickú klávesnicu v touchpade!

Ak by sa aj vám na cestách zišiel kompaktný, no výkonný notebook s šikovnými vychytávkami, ASUS ZenBook UX433FN nájdete v predaji na našom trhu už od 999 eur v modrej a ľadovostriebornej farbe.

Článok bol pripravený v spolupráci so spoločnosťou ASUS Slovensko.

ZdrojASUS

Komentáre k článku