Reklama

Užite si toto leto voľnosť aj vy

Zdroj | Slovenská sporiteľňa
TECHBOX
Zdroj | Slovenská sporiteľňa
Zdroj | Slovenská sporiteľňa

Leto je v plnom prúde a najlepšie nám je na pláži. Čo však spraviť s dokladmi, smartfónom a inými vecami, aby ste sa o ne nemuseli báť? Nechajte ich doma! Za drink predsa zaplatíte hodinkami. Neveríte? Tak sledujte!

Zdroj | Slovenská sporiteľňa

Bezkontaktné platenie prostredníctvom smartfónu je dnes už bežné. Sami však určite poznáte situácie, kde by ste so sebou ani ten smartfón najradšej nemali. Čo tak napríklad na pláži, alebo pri bazéne? Ak si práve nechcete robiť dokonalú selfie, bude vám smartfón len zbytočne prekážať. Budete si na neho musieť dávať pozor a keď si pôjdete s priateľmi sadnúť na drink, len tak v plavkách, kam ho dáte?

Rovnako nepraktický môže byť smartfón aj pri športe. Ak to myslíte vážne, určite nám dáte za pravdu, že až na pár výnimiek je smartfón niečím, čo vás bude rozptyľovať. Hudbu počas behu si môžete pustiť priamo z hodiniek, alebo sa môžete len tak oddať svojim myšlienkam. Čo však, ak po športe dostanete chuť na osvieženie?

Zdroj | Slovenská sporiteľňa

Nič jednoduchšie. Dnes už isto viete, že môžete zaplatiť svojim smartfónom a to tak prostredníctvom Google Pay, ako aj Apple Pay. Vy však svoj smartfón so sebou nemáte, nezabúdajte. Ste predsa na pláži a konečne oddychujete.

Pozrite si

Slovenská sporiteľňa spúšťa Apple Pay s účtom zadarmo

Nie nebojte sa, nebudeme vás presviedčať o tom, aby ste si kúpili nové Apple Watch a platili prostredníctvom nich, aj keď samozrejme aj to je jedna z možností. Apple Watch však nemusia sedieť každému a už vôbec nie používateľovi Android smartfónu. Napríklad takí športovci, ktorí radi sledujú svoje napredovanie podrobnejšie určite radšej siahnu po hodinkách z dielne Garmin, alebo Fitbit.

Zdroj | Slovenská sporiteľňa

Práve preto Slovenská sporiteľňa prišla s podporou platieb Garmin Pay a Fitbit Pay. Vďaka tomu si leto a bezkontaktné platby naplno užijete aj vy. Či to bude počas športovania, alebo len príjemného a zaslúženého lenošenia na pláži, za drink, alebo občerstvenie môžete teraz zaplatiť aj bez toho, aby ste so sebou mali svoj smartfón, bankomatovú kartu, či dokonca hotovosť.

Služby Garmin Pay a Fitbit Pay totiž môžete využívať všade tam, kde ste doposiaľ platili prostredníctvom bezkontaktných platieb. Na Slovensku je to už aktuálne viac ako 70 tisíc prevádzok, avšak platby prostredníctvom hodiniek Garmin, alebo Fitbit môžete smelo používať aj v zahraničí.

Zdroj | Slovenská sporiteľňa

Okrem pohodlia tak získate navyše aj bezpečnejší spôsob platby, keďže pri platení prostredníctvom hodiniek nepoužívate svoju štandardnú kartu, ale virtuálnu kartu. Nikto tak nemôže zneužiť údaje z vašej platobnej karty. Pritom platenie prostredníctvom hodiniek je aj pohodlné.

Stačí ak zvolíte ikonu Garmin Pay, alebo stlačte ľavé tlačidlo na Fitbit hodinkách a počkajte kým nezavibrujú. Potom už stačí iba ruku priložiť k terminálu. Ak je to prvá platba za posledných 24 hodín, zadáte pred spustením platby prístupový PIN kód priamo na hodinkách. To isté platí aj v prípade, ak ste hodinky mali medzitým dole z ruky. Geniálne, však?

Zdroj | Slovenská sporiteľňa

Slovenská sporiteľňa si pre vás pripravila ešte niekoľko noviniek. Ak doposiaľ nemáte hodinky Garmin, alebo Fitbit a váhali ste s ich kúpou, môžete aktuálne využiť zľavový kód, vďaka ktorému ich získate o 15 % lacnejšie. Stačí ak sa pozriete na internetovú stránku zaplatmobilom.sk.

Navyše, Slovenská sporiteľňa ponúka novým klientom účet zadarmo až do konca roka! A ak sa Vám platenie a používanie tohto účtu zapáči natoľko, že by ste ho chceli mať zadarmo aj naďalej, žiadny problém. Stačí svoj účet aktívne využívať a tým splniť niekoľko jednoduchých podmienok a účet máte zadarmo aj naďalej.

Tak a teraz vám už nič nebráni v tom, aby ste si aj vy užili leto plné voľnosti a bez obáv z toho, že sa vám niekde stratí peňaženka, alebo dokonca smartfón. Platenie ešte nikdy nebolo tak pohodlné.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.