Reklama

Užite si jar a športové aktivity s JBL Reflect Flow PRO a JBL Endurance Race

športové slúchadlá
Zdroj | JBL
TECHBOX
športové slúchadlá
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Je jar a vy už neviete obsedieť doma? Ani vy nedokážete vydržať bez hudby a vaše staré slúchadla dosluhujú? JBL prináša dvojicu športových slúchadiel, ktoré potešia nielen bežných používateľov, ale i naozaj aktívnych ľudí, pre ktorých je aj 30 hodinový deň málo. Práve toľko hodín JBL Reflect Flow PRO a JBL Endurance Race TWS vydržia.

Bezdrôtové slúchadlá JBL Reflect Flow PRO sa môžu pochváliť adaptívnym potláčaním hluku, dlhou výdržou na jedno nabite, ale i odolnosťou voči prachu a vode. Ak si k tomu prirátate špičkový zvuk, máte pred sebou spoločníka, ktorý vás dokaže sprevádzať aj naozaj akčným životným štýlom. Druhý model, JBL Endurance Race, poteší 30-hodinovou výdržou a odolnosťou voči poveternostným podmienkam.

Zdroj | JBL

JBL Reflect Flow PRO

Športovo – lifestylové slúchadlá sú vybavené najmodernejšími technológiami, určite oceníte najmä aktívny filter hluku, ktorý dopĺňajú funkcie Ambient Aware a Smart Ambient. Vďaka nim si dokážete vybrať presne taký režim, aký vám v aktuálnej chvíli najviac vyhovuje a to bez toho, aby ste museli prerušiť počúvanie hudby, audio knihy, alebo podcastu.

JBL Reflect Flow PRO sa ovládajú dotykovo, obyčajným dotknutím dokážete prijať hovor, zapnúť prehrávanie hudby, ale aj aktivovať hlasového asistenta (Amazon Alexa, Google Assistant). Dotykové ovládanie si viete prispôsobiť v aplikácii My JBL Headphones (Android, iOS).

Zdroj | JBL

JBL je legendárna značka a nie je to len tak pre nič za nič. Ich povesť potvrdzujú aj JBL Reflect Flow PRO. Vynikajúci zvuk JBL Signature s frekvenčnou odozvou 20 až 20 000 Hz zabezpečujú 6,8 mm dynamické meniče s impedanciou 16 ohmov.

https://youtu.be/j0xD5E4bRjE

V každom slúchadle sa nachádzajú tri mikrofóny. Dva formujú lúče, tretí slúži na potláčanie vetra. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť na veľmi čistý zvuk aj počas pohybu v exteriéri. Funkcia Check My Best Fit pomôže pri nájdení ideálneho zvuku a zachovaní maximálneho pohodlia.

Slúchadlá sú vybavené solídnou ochranou proti prachu a vode podľa certifikátu IP68, využijú ich teda nielen bežní používatelia, ale i športovci a ľudia, ktorí zápasia s náročnými poveternostnými podmienkami.

Zdroj | JBL

Šikovnú vychytávku prináša technológia Dual Connect + Sync. Stará sa o proces Bluetooth synchronizácie pre stabilné pripojenie, no cez aplikáciu umožní prispôsobiť funkčnosť každého slúchadla. Takto môžete pomocou jedného alebo oboch ovládať hovory, hudbu či Voice Assistant a šetriť tak batériu. Audio totiž môžete počúvať i z jedného slúchadla, zatiaľ čo druhé sa nabíja v puzdre.

Slúchadlá vydržia na jedno nabitie 10 hodín, pri aktívnom ANC je to 8 hodín. Ďalších 20 hodín získate dobitím v puzdre. To si môžete nabiť nielen cez USB-C port, ale aj bezdrôtovo. Hmotnosť slúchadiel je 7,2 g (ks), puzdro má 61,5 g.

Zdroj | JBL

To najlepšie na koniec. V dobe, keď je každé euro vítané, milo poteší cena JBL Reflect Flow PRO, ktorá sa zastavila na sume 179 eur. Vybrať si môžete z bielej, čiernej, modrej a ružovej farby. V balení nájdete 3 veľkosti štupľov a 4 nástavce POWERFINS, ktoré udržia slúchadlá pohodlne a bezpečne vo vašich ušiach aj pri športových aktivitách.

JBL Endurance Race TWS

Plne bezdrôtové športové slúchadlá JBL Endurance Race sú dizajnovo vydarené, no napriek tomu odolné a zvládnu ponorenie do hĺbky 1 metra (IP67). Vďaka tomu si ich nikdy nezabudnete pribaliť so sebou, či už idete na víkendovku, odbehnúť polmaratón, alebo absolvovať dôležitú videokonferenciu.

Zdroj | JBL

Funkcie Ambient Aware & TalkThru vám poskytnú kontakt s okolím, alebo zahájiť okamžite rozhovor bez toho, aby ste si ich museli vybrať z uší. Dizajn Enhancer a Twistlock je ideálny pre každého, kto má rád aktívny športový životný štýl. Ergonomický tvar krídeliek slúchadiel využíva technológiu Twistlock na odstránenie nepohodlia v tlakových bodoch, takto vám poskytne lepšie tesnenie, stabilitu, vynikajúce napasovanie a zabezpečí, že slúchadlá nevypadnú ani pri športe.

https://youtu.be/t92JuUT8e10

JBL Pure Bass zvuk prinášajú 6 mm dynamické meniče s frekvenčnou charakteristikou 20 až 20 000 Hz. Výdrž batérie je 10 hodín, dobitie v puzdre vám dá ďalších 20 hodín. JBL Endurance Race vás tak dokážu sprevádzať 30 hodín, čo je čas, za ktorý by ste sa dostali aj do Paríža. Okrem toho tu nájdete funkciu rýchlonabíjania, za 10 minút získate energiu na 60 minút prehrávania. Hmotnosť slúchadiel je 6,2 g (ks), puzdro má 44,9 g.

Zdroj | JBL

Pomocou aplikácie JBL Headphones si prispôsobíte funkcie, vyberiete hlasového asistenta a pomocou equalizéra upravíte frekvenčné charakteristiky.

Pýtate sa, koľko JBL Endurance Race stoja? Nemusíte sa obávať prievanu v peňaženke, bežná cena je 99 eur, teraz však môžu byť vaše len za 79 eur. A to je cena, ktorej sa dá ľahko podľahnúť.

Zdroj | JBL
Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.