Reklama

Užite si charakteristický JBL zvuk s novými slúchadlami JBL Live Flex 3!

Zdroj | JBL
TECHBOX
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Produkty spoločnosti JBL milujú milióny ľudí po celom svete. Kľúčom k úspechu je kvalita, ale aj vylepšené modely, ktoré stále odstránia neželané veci. Najnovším počinom sú bezdrôtové slúchadlá JBL Live Flex 3.

Spoločnosť JBL je v segmente bezdrôtových slúchadiel ako ryba vo vode. Dokazuje to množstvom podarených modelov, na ktoré nadväzuje aj novinka. Tá láka nielen na kvalitný zvuk, ale aj na praktický dotykový displej na nabíjacom puzdre slúchadiel a certifikáciu IP54.

Zdroj | JBL
Obsah pokračuje pod reklamou

Rozmery nabíjacieho puzdra sú navrhnuté presne tak, aby vám bez problémov vošli do vrecka. Ani hmotnosť necelých 64 gramov nebudete rozhodne cítiť. Čo si ale na puzdre Smart Charging Case rozhodne všimnete, tak to je 1,45-palcový dotykový displej!

Cez neho tak môžete maximálne pohodlne ovládať a nastaviť slúchadlá. Upravte si pohodlne hlasitosť a ekvalizér, ovládajte hudbu, prijímajte hovory alebo si zobrazte prijaté správy. Alebo si rovno nastavte na šetrič vaše obľúbené fotografie!

Za zmienku rozhodne stojí špičkový bezdrôtový zvuk vo vysokom rozlíšení s charakteristickým zvukom JBL Signature Sound. S 12-milimetrovými dynamickými meničmi je presne to, čo vaše uši potrebujú. Navyše priestorový zvuk JBL Spatial Sound robí filmy a hudbu skutočne pohlcujícími!

Zdroj | JBL

Nerušené počúvanie zabezpečí technológia adaptívneho potláčania hluku (ANC), ktorá využíva štvoricu mikrofónov na to, aby ste mali od okolitých zvukov skutočne pokoj. Dokonca si úroveň môžete aj sami nastaviť priamo v mobilnej aplikácii. Nerušené budú aj hovory, pretože mikrofóny s tvarovaním lúča znižujú rušenie vetrom a hlukom.

Navyše je tu konštrukcia slúchadiel bez gumených nadstavcov, čo znamená, že vás nebudú v ušiach tlačiť ani po hodinách neustáleho počúvania hudby. Komfort poslucháča je pri JBL na prvom mieste, a tak je to právne!

Vo vašom smartfóne rozhodne nesmie chýbať mobilná aplikácia JBL Headphones. Cez ňu si nastavíte všetko potrebné, vrátane pokročilého ekvalizéra, vďaka ktorému si hudbu vyladíte presne podľa vášho vkusu.

Zdroj | JBL

A čo sa stane, pokiaľ slúchadlá nebodaj stratíte? Vďaka službe Google Finder a sieti s viac ako 3 miliónov zariadení so systémom Android ich poľahky opäť nájdete. Plynulé prepínanie medzi zariadeniami má zase na starosti Google Audio Switch.

A čo tá výdrž? JBL uvádza, že pokiaľ budete počúvať so zapnutou funkciou ANC tak sa dostanete na zhruba 7 hodín nerušeného počúvania, pokiaľ ju vypnete, tak sa vám JBL Live Flex 3 odvďačia až 10 hodinami. V nabíjacom puzdre sa pritom schováva až ďalších 40 hodín výdrže, perfektné!

Pokiaľ vás slúchadlá JBL Live Flex 3 nezaujali kvôli konštrukcii, tak rozhodne nezúfajte. Spolu s týmto modelom totiž audio výrobca ukázal ďalšie dva modely, ktoré majú veľmi podobné parametre, dotykovú obrazovku, ale líšia sa v samotnej konštrukcii slúchadiel. JBL sa tak rozhodlo, že vyhovie skutočne všetkým!

Ich mená sú JBL Live Beam 3 a JBL Live Buds 3. Rovnako ako JBL Live Flex 3, aj tieto modely sú dostupné v štyroch farbách, a to v čiernej, sivej, modrej a fialovej.

Skvelé však je, že iba počas tohto víkendu, teda 28.-30. júna 2024 môžete získať nové slúchadlá JBL Live Flex 3JBL Live Beam 3 a JBL Live Buds 3 so špeciálnou uvádzacou zľavou 30 % z odporúčanej maloobchodnej ceny 199,99 eur! Takúto príležitosť si nemôžete nechať ujsť.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.