Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Už zajtra končí anketa NAY TECHBOX roka 2018. Hlasujte a vyhrajte!

Už zajtra končí anketa NAY TECHBOX roka 2018. Hlasujte a vyhrajte!
TECHBOX
Už zajtra končí anketa NAY TECHBOX roka 2018. Hlasujte a vyhrajte!

Už zajtra končí ôsmy ročník unikátnej ankety, v ktorej predovšetkým vy, naši čitatelia, rozhodujete o tom, kto získa titul toho najlepšieho medzi najlepšími. Hlasovať v ankete NAY TECHBOX roka 2018 sa pritom oplatí, môžete totiž vyhrať mimoriadne atraktívne ceny.

Ako hlasovať? Stačí si otvoriť stránku NAYTECHBOXroka.sk, prezrieť si nominácie najlepších z najlepších a hlasovať. Celkovo je možné odovzdať 8 hlasov v 8 kategóriách ankety. Samozrejme môžete hlasovať len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Hlasovanie prebieha na web stránke, ktorá sa prispôsobí aj vášmu mobilnémiu zariadeniu. Takže smelo do toho aj z vášho smartfónu či tabletu.

Každý váš hlas (vyplnený hlasovací formulár) bude zaradený do žrebovania o skvelé ceny od partnerov ankety: špičkové inteligentné hodinky Apple Watch Series 4 40 mm od Tatra banky, nadupaný smartfón Samsung Galaxy A8 od VÚB banky, výborný outdoorový Bluetooth reproduktor JBL Charge 4 od JBL a atraktívny smartfón Xiaomi Mi A2 Lite 32 GB s licenciou ESET Mobile Security pre Android na 1 rok od spoločnosti ESET.

Hlasovať môžete len do 10. januára 2019.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2018 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk. Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: ESET, Canon, JBL, Tatra banka, Sygic a VÚB Banka.

O ankete NAY TECHBOX roka

Súťažná anketa NAY TECHBOX roka 2018 je ôsmym ročníkom spotrebiteľskej ankety o najlepšie produkty, operátorov a bankové aplikácie roka. Cieľom ankety je oceniť najlepších daného roka z pohľadu spotrebiteľov. Výber je zúžený na šesticu nominácií v každej kategórii, ktoré vybrala odborná komisia zložená zo skúsených technologických redaktorov časopisu TECHBOX a portálu TECHBOX.sk. Organizátorom súťažnej ankety je spoločnosť TECHBOX, s.r.o.