Reklama

Unikátne Lenovo ThinkBook Plus dostupné už aj na Slovensku

TECHBOX

Inovatíny ThinkBook Plus vám pomôže s produktivitou vďaka dvom displejom a hardvérom, ktorý zaručí vysoký výkon na niekoľko rokov dopredu. Samozrejme, nie sú to jediné vychytávky, ktoré notebook ponúka. Dobrou správou je, že sa dá bez problémov kúpiť už i na Slovensku.

Zdroj | Lenovo

Lenovo ThinkBook Plus ponúka okrem kvalitnej obrazovky praktický touchpad s vynikajúcou klávesnicou. Odolné a perfektne spracované šasi predurčuje zariadenie na dennodenné používanie. Hardvérová výbava zabezpečí vysoký výkon na niekoľko rokov dopredu.

Zdroj | Lenovo

Hlavná obrazovka má 13,3-palcový FHD (1 920 × 1 080) matný panel s pomerom strán 16:9, 100 % sRGB a jasom 300 nitov. Druhý, vonkajší displej je monochromatický E-Ink s 10,8-palcovou uhlopriečkou. Rozumie si s dotykovým perom, ktoré netreba zvlášť dokupovať, je v základnej výbave. Vďaka tomu si môžete urobiť poznámky bez toho, aby ste otvorili notebook.

Zdroj | Lenovo

E-Ink displej sa dá využiť na čítanie kníh, dokumentov, PDF súborov. Môžete nazrieť do kalendára, alebo listovať vo fotografiách. Vďaka použitej technológii okrem prekreslenia nespotrebováva žiadnu energiu.

O výkon sa stará 10. generácia procesorov Intel Core až do i7, RAM do kapacity 16 GB DDR4. Na Slovensku pritom budú dostupné modely ThinkBook Plus s 256 GB SSD alebo 512 GB SSD diskom. Notebook sa dodáva s Windows 10 Pro.

Použité moderné komponenty zabezpečia, aby ste pri práci nemuseli riešiť ako prvé elektrickú zásuvku. Batéria s kapacitou 45 Wh má 10-hodinovú výdrž na jedno nabitie a podporuje rýchlonabíjanie. Za hodinu doplníte jej „nádrž“ na 80 % kapacity. Pohodlie na cestách zabezpečí nová 65 W USB-C nabíjačka, ktorá patrí k najmenším na trhu.

V režime Modern Standby môžete zobudiť Thinkbook Plus z režimu spánku za menej ako pol sekundy.

Lenovo ThinkBook Plus disponuje hlasovým asistentom Alexa. Určite vás poteší, že reaguje aj v pohotovostnom režime, pri zatvorenom notebooku.

Zdroj | Lenovo

O kvalitný zvuk sa postarali inžinieri s Harman Kardon, ktorí vyladili reproduktory. Sú umiestnené po bokoch spodnej strany počítača a ich zvuk účinne vylepšuje technológia Dolby Audio.

V dnešnej dobe je dôležité mať svoje zariadenie zabezpečené. Vstavaná čítačka odtlačkov prstov je integrovaná v tlačidle ON/OFF umiestnenom na pravom boku notebooku. Vďaka tomu ho môžete odomknúť a používať aj v zatvorenom stave.

Zdroj | Lenovo

Ďalšiu bezpečnostnou vrstvou je dedikovaný čip Trusted Platform Module (dTPM). Šifruje vaše dáta a spolu s Windows Hello pomáha s ďalším šifrovaním vašich prihlasovacích údajov.

Pozrite si

Lenovo ThinkBook Plus – unikát s E-Ink displejom na vonkajšej strane

Konektivitu zabezpečuje najnovšie Wi-Fi 6 (WiFi 802.11 2×2 AX), Bluetooth 5.0, USB-C (DisplayPort), napájanie, 2 x USB 3.0 (1x s trvalým napájaním), HDMI 1.4b a 3,5-mm kombo jack.

Ako sme spomínali v úvode, tento unikátny notebook je možné zakúpiť aj na Slovensku. Cena Lenova ThinkBook Plus začína na 1 330 eur (Intel Core i5-10210U, 1,6 GHz, 8 GB RAM, 256 GB SSD). Verzia s 512 GB SSD vás vyjde na 1 379 eur a top model (Intel Core i7 10710U, 1,1 GHz, 16 GB RAM a 512 GB SSD) na 1 573 eur. Vzhľadom na ponúkané parametre ide o priateľné ceny.

Článok sme pripravili v spolupráci s partnerom Lenovo.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.