Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

UNBOXING Lenovo Moto Z + súťaž o smartfón

UNBOXING Lenovo Moto Z + súťaž o smartfón
Roman Calík
UNBOXING Lenovo Moto Z + súťaž o smartfón

V ďalšej časti UNBOXING seriálu, kde pre vás počas celého roka 2016 rozbaľujeme najzaujímavejšie zariadenia z ponuky Orangeu, sa pozrieme na vlajkovú loď Lenovo Moto Z.

Špičkový smartfón Lenovo Moto Z si zaslúži vašu pozornosť nielen kvôli bohatej výbave, ale aj tenkému iba 5,2 mm telu! Poteší aj 13 Mpx fotoaparát s laserovým zaostrovaním a optickou stabilizáciou.

To, čím Lenovo Moto Z však vyniká sú možnosti rozšírenia pomocou príslušenstva Moto Mods. Priamo pri kúpe smartfón získate aj JBL Soundboost reproduktor, s ktorým si užijete vaše skladby naplno. Vylepšiť si smartfón môžete aj o externú batériu, projektor, fotoaparát Hasselblad s 10x optickým zoomom či rôzny kryty.

Nebudeme však predbiehať, pozrite si UNBOXING video, kde sa dozviete, čo všetko ukrýva balenie smartfónu a aké sú hlavné prednosti novinky, ktorú dokonca môžete aj vyhrať. Stačí správne odpovedať na otázku vo videu.

INFORMÁCIA: Súťaž o smartfón Lenovo Moto Z prebieha výlučne na Facebook stránke operátora Orange.

Partnerom seriálu UNBOXING je operátor Orange. Ak si chcete smartfón Lenovo Moto Z kúpiť s niektorým z paušálov Orangeu, môžete tak urobiť práve na stránke operátora.

Zdroj