Spoznajte najväčšie výhody Huawei P20 Pro

Opäť sa môžete tešiť na nové videá, v ktorých sa v skratke pozrieme na horúce novinky nielen zo sveta smartfónov. Na nový Huawei P20 Pro sa väčšina z vás už určite tešila. Takže poďme pekne na to.

Huawei P20 Pro je smartfón, ktorý vás zaujme svojím obrovským 6,1-palcovým OLED FullView displejom, ktorý zaberá celú prednú časť. V prednej časti poteší snímač odtlačkov prstov a nechýba ani ikonický výrez vo vrchnej časti displeja.

Pozrite siHuawei P20 Pro – Naozaj vidí viac ako iní!

Zadná strana je zo skla a doslova pôsobí ako zrkadlo. Niečo tu však nesedí. Všimnete si, že Huawei P20 Pro nemá „len“ dvojicu fotoaparátov vzadu, ale rovno trojicu! Pod kvalitu sa podpísala LEICA a dokonca trojica fotoaparátov umožňuje 5-násobný hybridný zoom.

recenziaHuawei P20 – priamy útok na najvyššiu ligu

Jeden zo snímačov má dokonca rozlíšenie až 40 Mpx. Fotoaparát v Huawei P20 Pro zvládne aj spomalené 960 fps videá. Ale neprezradíme vám všetko, pozrite si zaujímavé video z rozbalenia Huawei P20 Pro.

INFORMÁCIA: Rozbalenie smartfónu Huawei P20 Pro nájdete výlučne na Facebook stránke operátora Orange.

Partnerom seriálu je operátor Orange. Ak si chcete smartfón Huawei P20 Pro kúpiť s niektorým z paušálov Orangeu, môžete tak urobiť práve na stránke operátora.

ZdrojOrange

Komentáre k článku