Reklama

UKÁŽ SA! ASUS hľadá dievča na titulku nového časopisu TECHBOX

Roman Calík

Staň sa tvárou ASUS a nafoť titulku nového časopisu TECHBOX. Okrem fotenia s profesionálnym fotografom Petrom Frolom, môžeš vyhrať aj ultraľahký a supertenký notebook ASUS U36SD. Tak ukáž sa!

notebook Asus

Chceš byť na titulke nového moderného lifestylovo-technologického časopisu TECHBOX?

Známy časopis BCMOBIL & TECHBOX sa mení na TECHBOX, využi túto jedinečnú šancu. ASUS hľadá dievča na titulku septembrového vydania časopisu TECHBOX a okrem fotenia ti daruje aj super notebook ASUS U36SD. Neváhaj, dostaneš sa do rúk profesionálneho fotografa Petra Frola (www.peterfrolo.com). A nielen to. Vďaka špičkovej vizážistke Eliške Pichoňskej a stylistke Michaele Ľuptákovej dostaneš ten správny šmrnc. Takúto šancu máš len teraz! Čím skôr sa prihlásiš, tým dlhšie môžu za teba hlasovať návštevníci stránky www.techbox.sk/modelka. Nečakaj.

notebook Asus

Vyhraj okrem fotenia titulky aj štýlový, ultraľahký a supertenký notebook ASUS U36SD.

Ak vyhráš, okrem fotografovania titulky ťa potešíme aj skutočne nadupaným notebookom, ktorý ti budú závidieť. ASUS je jeden z najpredávanejších výrobcov notebookov na Slovensku a vie, čím zaujme dievča ako si ty. Ukáž sa! Zo všetkých hlasujúcich za súťažiace vylosujeme aj 5 výhercov štýlovej cestovnej tašky TECHBOX a k tomu dostanú aj ročné predplatné časopisu TECHBOX.

logo Asus a TECHBOX

Bližšie informácie o súťaži ASUS hľadá dievča na titulku nového časopisu TECHBOX nájdeš na stránke
www.techbox.sk/modelka

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.