Reklama

Toyota bZ4X búra mýty o elektromobiloch. Nie sú len do mesta!

TECHBOX

Nová Toyota bZ4X uvádza úplne novú elektrickú generáciu automobilov Toyota. Neprehliadnete robustnú konštrukciu a dynamický dizajn SUV, kde je už na prvý pohľad jasné, že toto nie je elektromobil len do mesta.

Pridajte k tomu to najlepšie z technológií a máte elektromobil, za ktorým sa radi obzriete a ešte radšej sa s ním preveziete. Teraz vám ho naplno ukážeme v našej najnovšej TECH STORY!

Toyota bZ4X zaujme už na prvý pohľad. Toto elektrické SUV má pritom vysokú svetlú výšku a obrovský rázvor, až 2 850 mm – vaša rodina tak bude v maximálnom pohodlí. Moderný dizajn navyše novinku odlíši od akéhokoľvek iného elektromobilu.

Obsah pokračuje pod reklamou

Novinka sa pritom terénu nebojí, naopak, tento elektromobil si užijete naplno aj mimo mesto. Typické prvky SUV dopĺňa nízka strecha, unikátne zadné svetlá či neprehliadnuteľné čierne podbehy kolies. A viete, čo je režim AWD X-MODE?

Vďaka nemu dokážete s bZ4X prejsť aj náročnejší terén. V móde SNEH/ŠOTOLINA znižuje pretáčanie kolies na klzkom povrchu, naopak v móde HLBOKÝ SNEH/BLATO umožní kolesám pohybovať sa vpred preklzom po snehu, piesku alebo aj blate.

Spoznajte elektrickú novinku Toyota bZ4X detailnejšie v našej najnovšej TECH STORY, kde vám ju predvedieme v plnej kráse aj po vizuálnej stránke.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.