Reklama

Toto je 5 dôvodov, prečo je motorola one zoom skvelý fotomobil

TECHBOX

Nová motorola one zoom nás poriadne prekvapila, a to najmä systémom štyroch fotoaparátov na zadnej strane či veľkým OLED displejom s integrovanou čítačkou odtlačkov prstov. Pozrite si video, prečo rozhodne stojí za kúpu.

Smartfóny motorola sú už nejaký ten rok známe výborným pomerom medzi cenou a výbavou. To platí aj pre novinku motorola one zoom, ktorá ponúka na svojej zadnej strane až štyri fotoaparáty. Vytvárať tak môžete snímky pomocou hlavného 48-Mpx fotoaparátu alebo jedným stlačením okamžite prepnete do režimu teleobjektívu pre fotografovanie s 3-násobným priblížením či do režimu ultraširokouhlej fotografie pre tvorbu snímok až so 117-stupňovým záberom.

Výnimočné fotografické schopnosti smartfónu motorola one zoom nespočívajú iba v hardvéri samotných fotoaparátov, ale aj v šikovných režimoch, ktoré vám umožnia posunúť úroveň vašich fotografií na ešte vyššiu úroveň. Najmä v noci oceníte špeciálny režim Nočné videnie, nechýba ani populárny režim Portrét.

Pozrite si

Motorola one zoom v Londýne, čo dokážu jej štyri fotoaparáty v praxi?

Motorola one zoom právoplatne zapadá medzi vlajkové lode napríklad aj ďalšou vlastnosťou a to čítačkou odtlačkov prstov, ktorá je zabudovaná priamo do 6,4” obrazovky. Čítačka sa na displeji objaví iba v prípade, že ju potrebujete a po odomknutí smartfónu opäť zmizne.

Motorola one zoom prekvapuje i cenou 429 eur. Pozrite si naše video, prečo si myslíme, že novinka stojí za kúpu.

Na príprave článku sme spolupracovali so spoločnosťou Lenovo.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.