Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top-end slúchadlá JBL Live650BTNC kúpite teraz o viac ako 100 € lacnejšie!

Top-end slúchadlá JBL Live650BTNC kúpite teraz o viac ako 100 € lacnejšie!
Zdroj | JBL
Števo Porubský
Top-end slúchadlá JBL Live650BTNC kúpite teraz o viac ako 100 € lacnejšie!
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

S týmto TECH DEALOM sa musíme s vami podeliť. Aktuálne totiž na slovenských e-shopoch nájdete top-end slúchadlá JBL Live650BTNC o viac ako 53% lacnejšie, čo je viac ako 106 €. Takýto deal si nemôžete nechať ujsť ak zvažujete kúpu kvalitných ANC slúchadiel od niektorého z renomovaných výrobcov.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Zdroj | JBL

JBL je svetovo známy výrobca audio zariadení najrôznejšieho druhu. Pred dvomi rokmi uviedol celkom novú sériu slúchadiel Live a zaradil do nej aj špičkový model Live650BTNC. Už z názvu je jasné, že ide o bezdrôtový model, ktorý je navyše vybavený aktívny potláčaním okolitého hluku.

Slúchadlá si aj v našom teste odniesli veľmi pekné hodnotenie na úrovni 96%. Kolega o nich napísal: „Nové Live 650BTNC sa naozaj podarili. Ich najvýraznejšou charakteristickou črtou je ANC. ANC je až na prekvapivej úrovni, zvuk tradične dobrý, ako tomu je od JBL zvykom, rovnako ako dizajn a rozhodne poteší rozšírené ovládanie pomocou aplikácie. Škoda microUSB portu. Inak v tejto cenovej kategórii nie je slúchadlám podľa mňa čo vytknúť.“ 

Jediným nedostatkom je tak ich nabíjanie pomocou microUSB portu, ktorý sa postupne z našich domácností vytráca. Na druhej strane nie je problém takúto nabíjačku zohnať kdekoľvek…

Kolega v recenzii nakoniec dodal: „JBL Live 650BTNC sú vlajkovou loďou nového produktového radu Live, ktorá vsádza najmä na aktívne potlačenie okolitého ruchu. Zvuk vás viac ako uspokojí a cena príjemne prekvapí.“ Tentoraz ale najviac poteší jednoznačne cena slúchadiel. Tá je namiesto 199 € viac ako príjemných čosi vyše 90 €.

Aktuálnu cenu slúchadiel nájdete napríklad na Heureka.sk:

 

Zdroj | JBL

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.