Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 5 mobilných hier, pri ktorých zabudnete na lockdown

Top 5 mobilných hier, pri ktorých zabudnete na lockdown
Zdroj | SCREEN POST
Stanislav Vinc
Top 5 mobilných hier, pri ktorých zabudnete na lockdown
Zdroj | SCREEN POST
Zdroj | SCREEN POST

Začiatkom roka 2020 sme pre vás priniesli tipy na 5 hier, pri ktorých môžete stráviť karanténu. Keďže sa u nás opäť schyľuje k lockdownu a na sánkovačku/lyžovačku to vonku zatiaľ nevyzerá, je čas pozrieť sa na ďalších 5 hier, pri ktorých môžete stráviť aktuálne chladné dni a týždne až do Vianoc.

Crash Bandicoot: On the Run!

Túto hernú postavičku netreba snáď nikomu predstavovať, dokonca ani nehráčom. Crash Bandicoot sa po menšej odmlke vrátil a to nielen na next-gen konzoly, ale aj smartfóny a tablety v behačke, ktorá vo vás prebudí slušnú dávku nostalgie. Crash Bandicoot: On the Run! si môžete stiahnuť bezplatne na Android aj iOS.

Pokémon UNITE

Pokémoni zažívajú aktuálne celkom slušný comeback a ak ste ich čaru prepadli už aj vy, určite si nenechajte ujsť ani mobilný titul Pokémon UNITE. Tešiť sa môžete na akčné súboje 5-členných tímov, v rámci ktorých sa vďaka podpore cross-platform play stretnete aj s hráčmi na konzole Nintendo Switch. Hra je dostupná bezplatne na platformách Android a iOS.

Among Us!

Toto je titul, na ktorý sa poľahky dokážu namotať snáď všetky vekové kategórie. Ako člen vesmírnej posádky budete mať za úlohu plniť rôzne úlohy a zároveň spolu s ostatnými včas identifikovať podvodníka, ktorý sa bude naopak vašu loď snažiť sabotovať a celú posádku postupne vyhladiť. Najlepšie na tom je, že Among Us si môžete zahrať v 4 až 15-člennom tíme cez internet alebo aj lokálne, vďaka čomu sa do hry môže pripojiť pokojne aj celá rodina. Hra je dostupná bezplatne pre Android aj iOS.

FIFA Football

Časy, kedy ste potrebovali na hranie obľúbenej série FIFA výkonný počítač alebo najnovšiu hernú konzolu, sú už nejaký ten piatok preč. FIFA Football sa síce grafikou a fyzikou svojim väčším súrodencom možno nevyrovná, no na druhej strane dokáže perfektne zabaviť kedykoľvek a kdekoľvek. Hra je navyše pre Android aj iOS na rozdiel od PC a konzolových verzií dostupná bezplatne.

https://youtu.be/Q4ZGxwgzib8

Grand Theft Auto: San Andreas

Remaster trilógie Grand Theft Auto nedopadol tak, ako sme dúfali. Ak vás ale chuť na návrat do Liberty City, Vice City či najobľúbenejšieho San Andreas ani po tomto nepodarku neprešla, stále sú tu ich mobilné verzie dostupné pre Android aj iOS. V prípade prvého menovaného operačného systému si však dajte pozor na chýbajúcu podporu pre Android 11. Ak máte tú možnosť, hru si radšej nainštalujte na starší smartfón či tablet so starším Androidom.