Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Tomáš Šmidák - Na Slovensku mi chýba edukačný obsah o technológiách | TECHTALKS

Tomáš Šmidák - Na Slovensku mi chýba edukačný obsah o technológiách | TECHTALKS
TECHBOX
Tomáš Šmidák - Na Slovensku mi chýba edukačný obsah o technológiách | TECHTALKS

Väčšinou vám v rozhovoroch TECHTALKS prinášame zaujímavých ľudí z oblasti technológií či podnikania. Pýtame sa ich otázky, na ktoré sami hľadáme odpovede a dúfame, že nám ich práve oni poskytnú.

Tentokrát sme sa však pri príležitosti sviatkov rozhodli pre niečo špeciálne – ponúknuť vám pohľad „do kuchyne“ a predstaviť vám najnovšieho člena redakcie TECHBOX.sk, Tomáša Šmidáka, ktorý sa k nám pripojil len tento rok a za ten čas si u nás stihol vyskúšať už takmer všetko.

Obsah pokračuje pod reklamou

Tomáš prišiel do TECHBOXu v marci roka 2022 a aktuálne už u nás naplno pôsobí ako redaktor/tvorca videí. Okrem písaniu noviniek, tém a recenzií sa totiž venuje aj natáčaniu a strihu videí na kanál TECHBOX.sk, ktorý aj spravuje.

Ako sa dostal Tomáš k TECHBOXu? Čo ho najviac baví na práci redaktora? Aký bol jeho úplne prvý článok? Čo ho najviac baví testovať?

Tomáš stihol v rámci tohto roka navštíviť niekoľko zahraničných aj domácich konferencií vrátane výstavy IFA 2022. Za necelý rok sa tak stihol okrem písania článkov prepracovať aj k tvorbe reportáže, natáčaniu recenzií či cestovaniu za novými produktmi.

Okrem toho sme sa však rozprávali aj o pozadí práce redaktora, fungovaní portálu TECHBOX.sk či komplikáciach pri spúšťaní nového webu „TECHBOX 3.0“.

Kde sa Tomášovi zatiaľ najviac páčilo? Dostávajú redaktori za recenzie produktov od firiem zaplatené? Čo by ešte chcel s TECHBOXom zažiť a aké sú jeho ďalšie plány?

Toto všetko a ešte viac sa dozviete v novej časti TECHTALKS s moderátorom Romanom Calíkom a hosťom Tomášom Šmidákom.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Užívaj si výhodné dáta, volania a správy v 4G sieti s pokrytím viac ako 97 % obyvateľov Slovenska. Bez poznámok pod čiarou, bez papierovačiek, bez omáčok. To je Radosť.