Reklama

Testujeme aplikácie a hry pre OS Android (8. časť)

Dominik Fúsek

Po týždni sa opäť stretáme pri ďalších aplikáciách pre smartfóny a tablety s OS Android. Toto je náš dnešný výber.

xPiano

xPiano

Jednoduchá aplikácia nielen pre hudobníkov hrajúcich na klávesy. Ponúka 12 zvukových efektov (kostolný organ, akustické piano, spev vtákov atď), štyri oktávy (v platenej verzii päť) a ako bonus aj nahrávanie do MIDI formátu a samozrejme opätovné prehrávanie. Aplikáciu si môžete nastaviť pre pohodlnejšie hranie, nechýba multitouch. Spoplatnená verzia navyše obsahuje až 128 zvukových efektov.

Documents To Go

Documents To Go

Jeden z najpopulárnejších kancelárskych balíkov pre Android, platená verzia je v súčasnosti 9. najobľúbenejšou spoplatnenou aplikáciou na Markete. Vo free verzii umožňuje prehliadať dokumenty programov Word, Excel i PowerPoint, vrátane komprimovaných (docx, xlsx, pptx). Samozrejme, tá slúži len na vyskúšanie programu, neumožňuje editovať ani vytvárať dokumenty. Navyše pomerne výrazne obťažuje reklamou v dolnej časti obrazovky. Naopak, 10,5-eurový program okrem vyriešenia týchto nedostatkov ponúka aj čítanie PDF a editáciu Google Docs. Pokiaľ teda hľadáte plnohodnotný kancelársky balík, určite Documents To Go vyskúšajte.

Bakery Story

Bakery Story

Bezplatná aplikácia, žiaľ plne naviazaná na internet. Ocitnete sa v úlohe manažéra a súčasne zamestnanca malej cukrárne. Pripravujete jedlá a nápoje, nakupujete nábytok a vybavenie, hromadíte skúsenosti a peniaze. Pri hre nestrávite veľa času, zato ju musíte spustiť každý deň. Totiž príprava jedál trvá niekoľko minút, častejšie však hodín a dní, počas ktorých prakticky nemáte čo robiť, musíte len čakať. Čas samozrejme plynie aj vtedy, keď hra nebeží. Ak však príbeh rozohráte nevhodným spôsobom a budete chcieť začať znova, narazíte na hlavný problém. Takáto možnosť sa tu nenachádza, nepomôže ani vymazať dáta aplikácie či reinštalácia. Nakupujte teda opatrne.

Bakery Story

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.