Reklama

Testujeme aplikácie a hry pre OS Android (60. časť)

Dominik Fúsek

Aplikácie na predpoveď počasia sú nielen vítaným zdrojom cenných informácií, ale v prípade vhodnej formy dokážu príjemne skrášliť domáce obrazovky našich androidov. Dnešná aplikácia to zvláda bravúrne. V oblasti hier sa vrátime v čase na fronty druhej svetovej vojny.

GO Weather

GO Weather

Ďalšia skvelá aplikácia od známeho GO Dev Teamu. Ich softvér vyniká bezplatnosťou a najmä skutočne veľkorysými možnosťami prispôsobenia formou mnohých, tiež bezplatných doplnkov. Inak na tom nie je ani predpoveď počasia. Jadrom je zobrazenie aktuálneho stavu počasia na graficky príjemnom pozadí hneď po spustení aplikácie. V dolnej časti sa zobrazuje predpoveď. Okrem teplôt a oblačnosti je k dispozícií celá sada parametrov, predpoveď na 9 dní a dokonca po hodinách. Program dokáže vyhľadať aj menej zaľudnené lokality, môže pracovať v režime automatickej alebo manuálnej aktualizácie. Vítanými sú možnosti úpravy vzhľadu, sťahovania rozšírení, ďalších tém a i. Aplikácia môže fungovať aj formou widgetu, živej tapety, na zamknutej obrazovke či dokonca v informačnej lište! Stačí si vybrať správny doplnok.

Brothers in Arms 2 Free+

Brothers in Arms 2 Free+

HD hry Gameloftu patria medzi najpopulárnejšie a pred časom začal medzi nimi panovať trend zlacňovania. Samotná hra je zadarmo, spoplatnené sú však dôležité herné objekty, bez ktorých je herný progres náročný, hoci možný. Podobne je na tom aj strieľačka s tematikou druhej svetovej vojny, Brothers in Arms 2. Ovládanie je reprezentované virtuálnymi joystickmi, v rámci možnosti pohodlné. Okrem single-player módu (5 scenérií naplnených pestrými misiami) je k dispozícii aj multiplayer, lokálny i globálny. Plnením úloh získavate skúsenosti a peniaze, ktoré môžete vymeniť za zbrane, muníciu a iné vybavenie v obchode. Množstvo z nich je však príliš drahých alebo si ich môžete kúpiť len za reálne peniaze. Priebeh hry bez platenia je preto náročný, avšak stále veľmi zábavný, zvlášť pre fanúšikov akčného žánra.

Aplikácie boli otestované na smartfóne Samsung Galaxy W.

Foto: Google Play

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.