Reklama

Testujeme aplikácie a hry pre OS Android (41. časť)

Dominik Fúsek

S rozvojom internetu a stále pribúdajúcim množstvom filmov i druhov médií už našťastie nie sme odkázaní sledovať to, „čo dávajú dnes večer“. Môžeme si vyberať. Práve s tým pomôže aplikácia renomovaného filmového servera.

IMDb Movies & TV

IMDb Movies & TV

Aplikácia, ktorá je kompaktnou alternatívou k webstránke pravdepodobne najväčšej databázy filmov IMDb. Pokiaľ si chcete pozrieť určitý film alebo seriál (je jedno či v kine, v televízii alebo z DVD/Blu-ray disku), ale neviete, či to nebude len strata času, IMDb je to správne riešenie. Stačí zadať názov a program zobrazí skutočne detailný profil snímky, vrátane obsadenia, réžie, stručej anotácie, galérie, trailerov, dôležitých dátumov, hodnotení a dojmov divákov. Na základe toho sa rozhodnete ľahko a takmer iste správne. Okrem informácií o filmoch aplikácia disponuje aj rebríčkami top snímok, spravodajstvom v tejto oblasti, programom kín (žiaľ nie na Slovensku), populárnych TV programoch a ďalšími dátami. Dôležitou súčasťou je váš vlastný profil s obľúbenými filmami. Existuje aj Česko-Slovenská filmová databáza, jej aplikácia je zatiaľ vo fáze beta, no je dostupná aj v češtine.

Armored II: Tower Defense

Armored II: Tower Defense

Ďalšia zo série kvalitných tower defense hier. Jej hlavnou výhodou sú skutočne rozsiahle mapy, tiež primeraná obtiažnosť a vďaka tomu výborná hrateľnosť. K dispozícií je obrovské množstvo misií. Veže môžete počas hry samozrejme vylepšovať a ľubovoľne dopĺňať nové. Hru tiež spestrujú rôznorodé mapy. Platená verzia je zbavená reklám a zvyšuje množstvo úrovní a máp ešte vyššie.

Testy aplikácií vykonávame na smartfóne Samsung Galaxy W.

Foto: Android Market

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.