Reklama

Testujeme aplikácie a hry pre OS Android (31. časť)

Dominik Fúsek

Jednou z mnohých možností, ako si prispôsobiť svoj Android prístroj, je aj voľba wallpaperu, t. j. pozadia na plochu. Jedna z dnešných aplikácií vám pomôže vybrať si to pravé z databázy niekoľkých tisícov obrázkov. O obrázkoch je aj ďalšia aplikácia, ktorá jednoducho doplní chýbajúce logo albumu. Samozrejme sme nezabudli ani na oddych a opäť na vás čaká jednoduchá hra.

Cover Art Downloader

Cover Art Downloader

Pokiaľ vám vadí nepekné logo chýbajúceho obrázku albumu v hudobnom prehrávači, existuje jednoduché riešenie. Je ním aplikácia Cover Art Downloader. Po spustení vypíše zoznam všetkých skladieb vo vašom prístroji spolu s obrázkami albumov, pokiaľ sú dostupné. Pokiaľ nie, stačí jednoducho ťuknúť na danú skladbu a program obrázky vyhľadá. Potom už stačí iba zvoliť ten správny. Obrázky je možné dopĺňať aj hromadne.

Backgrounds

Backgrounds

Takisto jednoduchý program. Združuje tisícky wallpaperov vo vysokom rozlíšení, vhodných pre umiestnenie na plochu Android smartfónu či tabletu. Obrázky zoraďuje podľa počtu stiahnutí, hodnotenia či kategórie. Môžete ich sťahovať, zdieľať, orezávať a samozrejme nastavovať ako pozadie plochy. Výber je skutočne rozsiahly, rôznorodý a každým dňom sa rozširuje.

Fruit Slice

Fruit Slice

Extrémne jednoduchá, no o to zábavnejšia hra. Na obrazovke sa objavuje ovocie a vašou úlohou je preseknúť každý jeden kus jednoduchým potiahnutím prstu po displeji. Pokiaľ sa vám podarí rozseknúť viac kusov ovocia naraz, získavate bonus. Hra končí, keď vám unikne príliš veľa predmetov alebo preseknete bombu, ktorá sa občas objaví, aby vás pomýlila. Ak vás klasický mód začne nudiť, môžete siahnuť po jednej z alternatív. Hra výborne preskúša rýchlosť vašich reakcií a presnosť ovládania.

Fruit Slice

Testy aplikácií uskutočňujeme na HTC EVO 3D a HTC Desire HD.

Foto: Android Market

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.