Všestranné slúchadlá Sony True Wireless WF-SP800N sú akuálne v zľave 57 %

ZDROJ | Sony

Trh s plne bezdrôtovými slúchadlami je skutočne rozmanitý. Ak by sme však mali nájsť také, ktoré spĺňajú takmer všetky kritéria, výber sa nám rapidne zúži. My sme dnes pre vás jedny také našli a teraz sú ešte aj v parádnej zľave 57 %, Sony True Wireless WF-SP800N.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Spoločnosť Sony je známa svojimi slúchadlami a reproduktormi. Okrem kvalitného zvuku vedia ponúknuť dobrú výdrž batérie, moderný dizajn a zaujímavé funkcie. Výnimkou nie je ani dnes spomínaný model.

Pozrite siSony predstavilo novú formu predplatného PlayStation Plus s viac ako 700 hrami

Konštrukciou sa jedná o klasické štuple. Slúchadlá sú vyrobené z kombinácie plastu a gumy. Na každom z nich nájdeme tzv. žraločiu plutvu, ktorá zaručí ešte bezpečnejšie usadenie v uchu. Ponúkajú tiež vodeodolnosť podľa certifikácie IP55. Nemusíte sa teda báť dažďa ani potu počas tréningu.

ZDROJ | Sony

V každom slúchadle nájdeme 6 mm meniče, ktoré by sa mali postarať o kvalitný hudobný prednes. Ak by ste mali pocit, že slúchadlám chýbajú basy, je tu pre vás funkcia EXTRA BASS, ktorá ich ešte viac zvýrazniť. Výhodou tiež je, že slúchadlá ponúkajú funkciu ANC. Len málo slúchadiel na trhu ponúka kombináciu aktívneho potlačenia hluku a vodeodolnosti, takže palec hore.

ZDROJ | Sony

Na jedno nabitie vám vydržia až deväť hodín prehrávania so zapnutým ANC. Krabička potom poskytne až ďalších 18 hodín počúvania. K dispozícií je aj funkcia rýchleho nabíjania, vďaka čomu dostanete za 10 minúť nabíjania až 60 minút používania.  Poteší tiež aj podpora Sony aplikácie, cez ktorú si môžete nastaviť rôzne stupne aktívneho potlačenia hluku, upravovať ekvalizér či kontrolovať stav batérie.

Slúchadlá tiež ponúkajú funkciu Quick Attention, ktorá Vám vie po podržaní prstu na jednom zo slúchadiel stíšiť hudbu a po opätovnom pustení ju znova obnoviť. Je užitočná napríklad v reštaurácií, kde si počas objednávania nemusíte slúchadlo vyberať z ucha. Podporujú tiež hlasových asistentov Google, Amazon aj Siri. Dostupné sú v štyroch farebných kombináciách.

Pôvodná cena slúchadiel bola 199,99 €.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku