TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Aj dnes si môžete vypočuť šiesty diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Vybrali sme to najzaujímavejšie z aktuálneho 20. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali plný týždeň a nestihli ste naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú. ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom týždni sme pre vás pripravili prehľad udalostí, ktoré sa odohrali vo svete. Google má za sebou vývojársku konferenciu I/O 2021, kde predstavil nový Android 12, ale aj ďalšie novinky. Apple nás príjemne prekvapil ohlásením Apple Music HiFi. Slovenský GreenWay upravil cenník a tiež je to zmena k lepšiemu. Samozrejme, kopec článkov si môžete prečítať aj na našich stránkach. Práve tieto a iné novinky nájdete v novom podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ.

Pozrite siOtestovali sme 5 prémiových čističiek vzduchu z celého sveta

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré taktiež nájdete na rovnakom mieste, ako nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Do počutia priatelia!

Komentáre k článku