Skvelo vybavený Samsung Galaxy A52s 5G je teraz so zľavou takmer 80 €!

ZDROJ | Samsung

Ak chcete niekomu pod stromček dopriať kvalitný smartfón, tak už netreba s kúpou váhať, pričom môžete nájsť ten správny produkt aj vo výraznejších zľavách. To je prípad aj smartfónu vyššej strednej triedy Samsungu Galaxy A52s 5G. Jeho kúpou viete aktuálne ušetriť takmer 80 eur.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Samsung Galaxy A52s 5G je jemne vylepšeným modelom úspešného Galaxy A52. Dizajn ostal plne zachovaný, ale vnútornosti prešli vylepšením. Najvýraznejšie si prilepšil v oblasti výkonu. Snapdragon 720G nahradil ďaleko výkonnejší Snapdragon 778G. Nechýba podpora sietí piatej generácie.

Prednú stranu zdobí kvalitný 6,5-palcový Full HD+ AMOLED displej so 120-hertzovou obnovovacou frekvenciou. Predný selfie kamera s rozlíšením 32 MPx je nenápadne ukrytá v malo priestrele displeja.

Zadná strana zaujme štvoricou kamier, pričom hlavný fotoaparát má rozlíšenie 64 MPx s optickou stabilizáciou, dopĺňa ho 12-megapixelový ultra-širokouhlý snímač a dva 5-megapixelové snímače na fotografovanie makro záberov a rozostrenie pozadia v režime portrét.

ZDROJ | Samsung

Potenciálnych záujemcov určite poteší certifikovaná vodeodolnosť IP67, čo sa v tejto cenovej hladine vyskytuje len zriedka. Batéria ponúkne dostatočnú kapacitu 4 500 mAh, pričom podporuje 25-wattové nabíjanie. V tomto sú čínske smartfóny už ďalej.

ZDROJ | Samsung

Počiatočná cena smartfónu Samsung Galaxy A52s 5G pri uvedení na trh bola 449 eur. Stále ide však o pomerne nový model, takže jeho cena zatiaľ extrémne neklesne. Vplyvom predvianočných zliav ho môžete aktuálne kúpiť za 376,56 eur, čo je ušetrených 73 eur alebo inak povedané je zľava 16,1 %.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku