Oslavujeme 10 rokov, vyhrávajte s nami super ceny! Tentokrát Cat® S52

ZDROJ | CAT

Keďže TECHBOX.sk v roku 2020 oslavuje svoje 10. narodeniny, rozhodli sme sa každý mesiac priniesť súťaž o zaujímavú cenu. Každý mesiac preto chceme pripraviť špeciálnu narodeninovú súťaž o super cenu, ktorá môže byť vaša. Stačí správne odpovedať na jednoduché otázky a Cat S52 v tomto kole súťaže môže byť váš.

ZDROJ | CAT

S 10. narodeninami sme nepoľavili, naopak, od februára prinášame stále nové a nové témy a typy článkov, ktoré vám dokážu dať viac, ako iné. Za všetky spomenieme napríklad pravidelné rubriky Seriály, Filmy či Zľavy, no aktuálne aj články v špeciálnej rubrike SHUTDOWN. Zároveň ale s 10. výročím TECHBOX.sk ale chceme každý mesiac prinášať špeciálnu súťaž spojenú s narodeninami TECHBOXu. V tomto dnes už treťom kole môžete vyhrať šikovný a hlavne odolný smartfón Cat S52.

ZDROJ | CAT

V prípade Cat S52 je najväčším ťahákom práve jeho dizajn. Ten na rozdiel od všetkých starších súrodencov prináša výrazne civilný až elegantný dizajn. Telo má príjemné rozmery 158,1 x 76,6 x 9,69 mm, hmotnosť dosahuje 210 gramov. Telo je pritom odolné voči pádom z výšky až 1,5 metra na akúkoľvek hranu, dokáže prežiť pod vodou (1,5 m) po dobu 35 minút a nerobí mu problém ani teplota od -30 do + 65°C.

Cat S52 nezaostáva ani svojou vnútornou výbavou. Srdcom je 8-jadrový procesor s taktom 2,3 GHz a 4 GB RAM. 64 GB pamäť je možné rozšíriť microSDXC kartou. Na zadnej strane je 12 Mpx Dual Pixel CMOS snímač pod f/1,8 optikou. Nad displejom s uhlopriečkou 5,65″ je zas 8 Mpx snímač. Vzadu nechýba ani snímač odtlačku prstov. Všetko toto živí 3 100 mAh batéria s rýchlonabíjaním cez USB-C port.

Súťaž ukončená, výsledok žrebovania sa dozviete v samostatnom článku.

ZDROJ | CAT

Komentáre k článku