NAY TECHBOX roka 2020: Spoznajte top Xiaomi kolobežku, slúchadlá a smartfón

ZDROJ | Xiaomi

Tento rok sa môžete zapojiť do 10. ročníka populárnej ankety NAY TECHBOX roka, v ktorej môžete vyhrať hodnotné ceny pokiaľ zahlasujete za naj produkty. Dnes si predstavíme tri nominácie Xiaomi.

Čínsky gigant, ktorého niekedy nazývali aj Apple z Číny, je na trhu tiež 10 rokov, rovnako ako naša anketa NAY TECHBOX roka. Za toto obdobie priniesol okrem kvalitných smartfónov, zariadení aj množstvo smart home spotrebičov či prispel do elektrickej mobility svojimi kolobežkami.

Xiaomi nechýba so svojimi nadčasovými produktami ani v našej ankete NAY TECHBOX roka 2020 a konkrétne je zastúpený až v troch kategóriách v podobe troch produktov – ideálny dopravný prostriedok pre mileniálov elektrická kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 v kategórii NAY TECHBOX INOVÁCIA, perfektné bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S v kategórii NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ a funkciami nabitý smartfón Xiaomi Mi 10T Pro 5G v kategórii NAY TECHBOX SMARTFÓN. Poďme si ich bližšie predstaviť.

Pozrite siToto sú víťazi ankety NAY TECHBOX roka 2019

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Prečo čakať v dlhých kolónach áut, keď môžete mať z cesty do práce oveľa väčší zážitok na elektrickej kolobežke? Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 ponúka perfektné vlastnosti, medzi ktoré patrí dojazd 45 kilometrov na jedno nabitie a maximálna rýchlosť 25 kilometrov za hodinu.

V prípade, že začne cez deň pršať a vám sa nechce na kolobežke zmoknúť, jednoducho ju zložíte a zoberiete so sebou do auta alebo autobusu, váži iba 14,2 kilogramov.

ZDROJ | Xiaomi

Vďaka regenerácii pomocou brzdenia zvládne kolobežka dokonca dobíjať časť spotrebovanej energie. Hlavnou novinkou kolobežky oproti predchádzajúcim modelom je tempomat, ktorý vám umožní nastaviť si konštantnú rýchlosť.

Aby toho nebolo málo, kolobežku si viete prepojiť so smartfónom pomocou aplikácie Mi Home, ktorá vám umožňuje skontrolovať jazdnú rýchlosť a zostávajúci výkon. Oficiálna cena kolobežky pre náš trh je 529,00 €.

Pokiaľ vás elektrická kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 zaujala, zahlasujte za ňu v kategórii NAY TECHBOX INOVÁCIA ankety NAY TECHBOX roka 2020.

Pozrite siPomôžte nám nájsť NAY TECHBOX SMARTFÓN roka 2020 a vyhrajte!

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S

Bezdrôtové slúchadlá s nabíjacou kolískou, ktoré stoja o polovicu menej ako konkurencia? To sú štuplové slúchadlá Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S.

Bezdrôtové štuple ponúkajú maximálny komfort pri nosení a vysokú kvalitu zvuku, o ktorú sa starajú kodeky AAC a LHDC. Vo vnútri tiež nájdeme senzory, ktoré rozpoznajú, či sa slúchadlo ešte nachádza v uchu alebo či je vybraté a na základe tohto pohybu sa aktuálna skladba zastaví.

ZDROJ | Xiaomi

Na jedno nabitie slúchadlá od Xiaomi vydržia 5 hodín, no dobíjacia kolíska ich vie nabiť na ďalších 19 hodín. Dokopy tak dostanete výdrž, ktoré vám vydrží celých 24 hodín.

Pokiaľ budete musieť predsa len slúchadlá raz za čas nabíjať, je tu možnosť ich jednoducho položiť na nabíjaciu podložku so štandardom Qi, takže nie sú potrebné žiadne nabíjacie káble.

Slúchadlá majú oficiálnu cenu iba 69,90 € a pokiaľ vás zaujali, nezabudnite za ne hlasovať v kategórii NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ v ankete NAY TECHBOX roka 2020.

ZDROJ | Xiaomi

Pozrite siPomôžte nám nájsť NAY TECHBOX INOVÁCIU roka 2020 a vyhrajte!

Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Budúci rok nebudete chcieť mať telefón bez podpory 5G internetu. Čo takto novinka od Xiaomi, ktorá okrem tejto funkcionality, ponúka nádherný bezrámčekový dizajn a skvelé funkcie.

Príkladom je čítačka odtlačku prsta zabudovaná na bočnej strane smartfónu, Full HD+ displej s rozlišovacou frekvenciou až 144 Hz a Android 10 s najnovšou nadstavbou MIUI 12.

ZDROJ | Xiaomi

Ani po stránke fotoaparátu sa nemá novinka Xiaomi Mi 10T Pro 5G za čo hanbiť. Nájdeme tu fotoaparát, ktorý pozostáva až z troch snímačov – 108 Mpx + 13 Mpx + 5 Mpx. S takýmto fotoaparátom dostanú vaše fotografie nový zmysel.

Batéria ponúka 5 000 mAh, takže smartfón vám vydrží viac ako jeden deň a keď ho potrebujete nabiť, podporuje 33 W rýchlo-nabíjanie.

Cena pre slovenský trh je stanovená od 549,00 € a pokiaľ sa zaň rozhodnete zahlasovať, nájdete ho v kategórii NAY TECHBOX SMARTFÓN v ankete NAY TECHBOX roka 2020.

Pozrite siHlasujte a vyhrajte 7 cien v ankete NAY TECHBOX roka 2020

Hlasovaním v ankete NAY TECHBOX roka 2020 môžete vyhrať hodnotné ceny, v ktorých nájdeme aj zástupcu značky Xiaomi – smartfón Xiaomi Mi 10T Lite 5G 6/128GB, ktorý je doplnený licenciou ESET Mobile Security pre Android na 1 rok od spoločností ESET a mi-store.sk.

Vyhrať môžete aj ďalšie ceny ako napríklad inteligentné hodinky Apple Watch Series 6 44 mm, smartfón Samsung Galaxy A51, ale aj najnovší robotický vysávač vrátane mopu iRobot Roomba Combo 2v1.

Výherci ankety sa môžu tešiť aj na dvojicu Bluetooth slúchadiel do uší v čiernej a bielej farbe JBL TUNE 115TWS a smartfón Motorola moto g9 power.

Hlasovať môžete do 13. januára 2021.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2020 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom Xiaomi.

Komentáre k článku