Máme pre vás nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ

Dnes si môžete vypočuť 31. diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Aj teraz vybrali len to najzaujímavejšie zo 45. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Pozrite siPrvé elektrické Subaru je tu, Solterra je konzervatívnejšie dvojča novej Toyoty

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublic, Breaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom 45. týždni sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších noviniek a udalostí. Ako je Slovensko pripravené na príchod elektromobilov? Podpriemerne.. Microsoft cieli na študentov, predstavil prekvapivo lacný Surface Laptop SE. Štúdio Niantic, ktoré stojí za Pokémon GO, prichádza s novou hrou Pikmin Bloom. Na záver vám prinesieme niekoľko vianočných tipov, dnes sa pozrieme na foťáky do 500 eur.

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Komentáre k článku